Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Rekonstrukce koupelny na míru, koupelna na klíč

Rekonstruujete koupelnu a potřebujete pomoc odborníků, kteří vybavení do koupelen prodávají už několik desítek let? Poradíme vám s koupelnou na míru.

Už staří Řekové věděli, že krása spočívá v souladu celku a vyvážené harmonii jednotlivých částí. I vaše koupelna může být krásným a harmonickým celkem, který vás ani po letech neomrzí, pokud jí dopřejete jednotný design a sladíte její prvky a vybavení jednotnou myšlenkou. Přesně to vám umožní koupelnové koncepty RAVAK.

Koupelnové koncepty jsou ucelené sestavy sanitárního zařízení a koupelnového nábytku, které na sebe funkčně i designově navazují. Zahrnují nejen vany a s nimi sladěná umyvadla, ale i vanové zástěny, koupelnový nábytek a vodovodní baterie – zkrátka vše, co vaše koupelna potřebuje.

Vyberte si koupelnový koncept, který se vám líbí, a navštivte některé z koupelnových studií našich obchodních partnerů, kde vám vytvoří grafický 3D návrh na míru vaší koupelně. Odtud už je jen krok k samotné realizaci, která pro vás bude bez starostí. Koupelnové studio vám poradí při výběru dalších materiálů a barev a zajistí veškeré stavební, bourací, instalatérské a další práce.

Jak vlastně rekonstrukce probíhá?

  • vybourání původního zdiva (včetně odpojení rozvodů a demontování sanity)
  • vyzdění nových stěn koupelny
  • vytvoření nových rozvodů vody a elektroinstalace
  • nivelizace podlahy a položení hydroizolace
  • položení dlažby a nalepení obkladů
  • montáž sanitární zařízení a dalšího vybavení koupelny

Pokud se chcete oprostit od mnoha problémů, které rekonstrukce koupelny přináší, zkuste rekonstrukci na míru s RAVAKEM! Nezáleží na tom, zda je vaše koupelna velká nebo malá – RAVAK nabízí řešení pro každou koupelnu. Stačí si jen vybrat jeden z devíti koupelnových konceptů.

 

Chci rekonstruovat s Ravakem