Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vodovodní baterie

řazení dle typu

Praktický design vodovodních baterií

Základním požadavkem na design baterií RAVAK je jeho přínos pro každodenní život, funkčnost výrobku, osobitý vzhled a jeho stálost – nezevšední a bude vás dlouho těšit. Pro zpracování designu našich vodovodních baterií jsme oslovili renomované studio Nosal Design, které při jejich vývoji zúročilo dlouholeté zkušenosti z autorství koupelnových řešení často oceňovaných i porotami nezávislých designových soutěží.

Kvalita vodovodních baterií RAVAK

Naše vodovodní baterie vyrábíme z vysoce jakostní mosazi, jejíž povrch tvoří dostatečně silná vrstva chromu, která zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. Praxí vyzkoušené ergonomické pákové baterie nabízejí příjemné a snadné ovládání. Kvalita vodovodních baterií RAVAK, zejména keramických kartuší s plynulým a lehkým chodem, je zaručena testováním na více než 700 000 pohybů. Perlátor všech baterií je vyroben z plastových sítek, které omezují tvorbu vodního kamene na minimum. V případě tvorby jemných map stačí setřít prstem a tekoucí voda je odnese. Na vodovodní baterie a doplňky poskytujeme záruku 5 let. Vodovodní baterie RAVAK jsou zdravotně nezávadné, certifikované nezávislými autoritami a jednoduše navazují na přípojné armatury.

Servis a reklamace

Umíme vám nabídnout, prostřednictvím naší sítě servisních středisek odbornou montáž RAVAK vodovodních baterií. Vyplňte formulář a my vám doporučíme nejlepší servisní středisko, se kterým se pak již domluvíte na datumu montáže i ceně.
Pro výrobu našich vodovodních baterií používáme nejkvalitnější materiály a nejlepší technologie. I přes to se může stát, že se náš výrobek poškodí. V těchto nepříjemných situacích je odborný tým našich pracovníků připraven v rámci platnosti záruční doby posoudit vadu z pohledu výrobce a navrhnout řešení k uvedení výrobku do řádného stavu v nejkratším možném termínu. Pro snadné a rychlé uplatnění reklamace vyplňte a odešlete příslušný formulář. 

Jednoduchá montáž koupelnových baterií

Montáž vodovodních koupelnových baterií RAVAK je velmi jednoduchá. U umyvadlových baterií jsou flexibilní hadičky namontované přímo na baterii, takže stačí jednoduše napojit na přípojné armatury/roháčky. Montážní návod najdete na každém balení výrobku nebo ke stažení zde.