Youtube Instagram Google+

Baterie a doplňky

Vodovodní baterie

Kromě baterií pro koupelny nabízíme také kuchyňské dřezové baterie, které vám zpříjemní vaření a ve spojení s koupelnovými bateriemi sjednotí estetické vyznění celého vašeho bytu. Výhodou je jedna značka, jeden servis a nejvyšší dostupná kvalita…

Praktický design vodovodních baterií

Základním požadavkem na design baterií RAVAK je jeho přínos pro každodenní život, funkčnost výrobku a jeho stálost – nezevšední a bude vás dlouho těšit. Pro zpracování designu našich vodovodních baterií jsme oslovili renomované studio Nosal Design, které při jejich vývoji zúročilo dlouholeté zkušenosti z autorství koupelnových řešení často oceňovaných i porotami nezávislých designových soutěží.

Kvalita vodovodních baterií RAVAK

Naše vodovodní baterie vyrábíme z vysoce jakostní mosazi, jejíž povrch tvoří dostatečně silná vrstva chromu. Praxí vyzkoušené ergonomické pákové baterie  nabízejí příjemné a snadné ovládání. Kvalita vodovodních baterií RAVAK, zejména keramických kartuší s plynulým a lehkým chodem, je zaručena testováním na více než 700 000 pohybů. Na vodovodní baterie poskytujeme záruku 5 let. Na perlátoru složeném z několika plastových sítek se prakticky neusazuje vodní kámen. Vodovodní baterie RAVAK jsou zdravotně nezávadné, certifikované nezávislými autoritami a jednoduše navazují na přípojné armatury.

Servis a reklamace

Pro výrobu našich vodovodních baterií používáme nejkvalitnější materiály a nejlepší technologie. I přes to se může stát, že se náš výrobek poškodí. V těchto nepříjemných situacích je odborný tým našich pracovníků připraven v rámci platnosti záruční doby posoudit vadu z pohledu výrobce a navrhnout řešení k uvedení výrobku do řádného stavu v nejkratším možném termínu. Pro snadné a rychlé uplatnění reklamace vyplňte a odešlete přiložené formuláře. RAVAK provozuje síť servisních středisek rozmístěných po celé republice, která vám do 3 pracovních dnů zajistí návštěvu odborného pracovníka (instalatéra) a opravu u vás doma.  Veškerá uznatelná poškození v rámci reklamace opraví přímo na místě a zcela zdarma. V případě vad neuznatelných v reklamačním řízení vodovodní baterii opraví v rámci předem stanovené ceny.

Jednoduchá montáž koupelnových baterií

Montáž vodovodních koupelnových baterií RAVAK je velmi jednoduchá. Montážní návod najdete na každém balení, popř. je najdete ke stažení na našich stránkách.

řazení dle typu