48 produktů

Seřadit

Rohové vany

Výhodou asymetrických van do rohu jsou menší nároky na prostor, proto se s oblibou instalují do menších koupelen. Uplatnění ale najdou i v koupelnách větších, kde umocní vzdušný dojem.

Naší nejoblíbenější rohovou vanou je vana Rosa II, která má oproti modelu Rosa I propracovanější vnitřní linie. Vana Rosa 95 je pak vhodná pro opravdu malé koupelny. Všechny modely Rosa spojuje možnost koupáním i sprchování díky kombinaci s vanovou zástěnou.

Možnost koupání a sprchování ve vaně nabízí také vana BeHappy II. Zde můžete navíc ušetřit prostor umístěním designově sladěného umyvadla a zrcadla nad zúženou částí.

Vana 10° je součástí stejnojmenného konceptu, takže nabízí možnost efektně sladit design celé koupelny. I zde máte možnost sprchování s vanovou zástěnou, kdy oceníte také širší dno tohoto modelu.

Koncept Avocado je jako stvořený pro koupání do opravdu malé, například podkrovní koupelny. Umístění umyvadla nad zúženou částí významně šetří prostor, přitom vás nijak neomezuje při běžném užívání.

Model Asymmetric zaujme především pragmatiky svým praktickým řešením a cenovou dostupností.     

Asymetrická vana Chrome nabízí dostatek odkládacích ploch při pohodlném koupání a také možnost zvolit si směr sezení.

Vana LoveStory II, to je doslova domácí wellnes. A jak už napovídá název, určena je pro ty, kteří se touží koupat ve dvou. Jedná se o největší vanu v nabídce RAVAK.

Velké rohové vany jsou prostorově náročnější a ocení je především ti zákazníci, pro které je koupání doslova rituálem. Vhodné jsou pro rodiny s dětmi, kdy se může koupat i více osob najednou. Při koupání ve dvou oceníte vnitřní prostor vany NewDay. Vana Gentiana pak poskytuje členitější půdorys dna.