Sklopné sedátko ve sprchovém koutu zvýší bezpečnost ale také každodenní komfort při sprchování. Vsedě se můžete příjemně uvolnit, a především ženy sedátko ocení i jako praktického pomocníka při svých zkrášlovacích rituálech. V neposlední řadě je sprchové sedátko také efektním stylovým doplňkem.

Naše závěsná sklopná sedátka nevyžadují zvláštní údržbu. Jsou vyrobena z nekorodujícího materiálu, který odolává i vysoké vlhkosti. Vybírat můžete nejen podle barvy konstrukce v bílém, černém nebo v luxusním kovovém provedení, ale také podle sedáku. Ten je vyroben z tvrdého plastu v oválném nebo hranatém designu.

Elegantní sedátko Ovo Chrome je designově sladěno se sprchovými kouty řady Chrome.

Oblý model Ovo P II má vakuově tvarovaný sedák z vysoce odolného plastu. Ručně opracované hrany jsou příjemné na pohled i na dotek.

Sedátko Ovo B II navrhl designér Kryštof Nosál. Sedák je tvarován laserem a speciální modelování hran podtrhuje moderní charakter.

Sklopná sedátka jsou určena do sprchových koutů o rozměrech minimálně 90x90 cm, ale uplatnění najdou i všude jinde, kde by překážela židle, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Ušetří prostor například v předsíni, v chodbě, ve výtahu, v nejrůznějších veřejných zařízeních, ale také v třeba na balkoně.

Konstrukce všech sedátek splňuje nosnost 150 kg. Můžete je jednoduše namontovat a stejně jednoduše i opakovaně přemístit. Díky své dlouhé životnosti se tak stanou společníkem na dlouhé roky v jakémkoli vašem bydlení.

Na všechna sprchová sedátka poskytujeme záruku 10 let!