ČTVRTKRUHOVÉ VANIČKY

Čtvrtkruhové vaničky nabízíme pro sprchové kouty o rozměru 80x80, 90x90 a 100x100 cm, které mají shodný rádius R500. Vaničky z litého mramoru řady Galaxy Pro Chrome, Galaxy ProGalaxy Pro Flat jsou extra nízké, vhodné pro bezbariérové řešení, ale pro vyvýšenou variantu je lze doplnit nožičkami a krycím panelem nebo obložit. Jsou velmi stabilní, odolné a se zárukou 5 let. Vanička Elipso Pro Chrome s typickým tvarem oválu doplní koncept Chrome a další čtvrtkruhové kouty. Model vaničky Elipso Pro vyniká svým protiskluzovým povrchem. Moderní vanička Elipso Pro Flat má hladký povrch a dobře se čistí.

Akrylátové čtvrtkruhové vaničky řady GalaxyKaskada jsou velmi spolehlivé. Jejich antibakteriální povrchová úprava brání množení bakterií a kvasinek. Vaničky typu LA jsou určeny k instalaci na nožičky a k obezdění. Samonosné vaničky typu EX můžete obložit a typ PAN a PU nabízíme už s panelem. Najdete zde model Elipso s hladkým dnem nebo cenově výhodný model Ronda s kaskádovitým dnem.

Hluboká vanička Sabina je určena ke kombinaci se sníženým čtvrtkruhovým sprchovým koutem SKCP4 Sabina nebo BLCP4 Sabina. Oceníte ji v malých koupelnách, kde se již nevejde vana. Umožní koupání malým dětem i možnost namáčení prádla.