Youtube Instagram

Kontakty

Kontakty

RAVAK Academy

RAVAK Academy

Chcete se dozvědět o produktech, technologii, materiálech a hlavně o aktuálních novinkách RAVAK? Vyberte si z naší nabídky školení.

Zahraniční zastoupení RAVAK

RAVAK ve světě

Společnost RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě.

Strojírny Rožmitál

Strojírny Rožmitál

Strojírny Rožmitál jsou tradiční česká firma, která byla založena v roce 1913. Až do roku 1989 měly Strojírny Rožmitál monopolní postavení ve výrobě obracečů a shrnovačů na českém a slovenském trhu zemědělské techniky. Výroba těchto strojů pokračuje a po letech revitalizace technologického vybavení se společnost znovu vrací na pozici klíčového dodavatele na tuzemském trhu a začíná úspěšně pronikat i do zahraničí.

Galvanovna RAVAK Příbram

Galvanovna

Provoz galvanovny byl vybudován v roce 2008, jako součást výroby sanitárních výrobků společnosti RAVAK a.s.. Galvanovna RAVAK a.s. se zabývá povrchovou úpravou pro dekorativní účely, pro ochranu materiálů a jejich technologickou předúpravu.

Hutní prodejna RAVAK

Hutní materiál

Hutní prodejna Příbram, RAVAK a.s. se zabývá prodejem hutních materiálů a nabídkou služeb s tím spojených. Nabízíme široký sortiment materiálů a služby jsou určené širokému spektru zákazníků jak z řad stavebních, obchodních a výrobních společností, ale také drobným odběratelům.

Výprodej RAVAK

RAVAK výprodej 

Všem, kteří preferují finanční úsporu před dokonalým vzhledem nabízíme zboží II. jakosti. Zachovává veškerou funkčnost i kvalitu materiálů RAVAK, avšak nese drobné kosmetické vady.