Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek
7.9.2020

Koupelnový nábytek Comfort

Koupelnový nábytek Comfort designéra Michala Roszkowského spojuje nedostižné kvality keramického umyvadla s moderně definovanými liniemi úložných skříněk.

obrázek
21.8.2020

RAVAK představuje vany s tenkým okrajem

Nejoblíbenější modely van RAVAK vycházejí vstříc minimalistickému designu nejen svým tvarováním, ale i nově ztenčeným okrajem.

obrázek
24.7.2020

Koupelnový nábytek Balance

Keramické umyvadlo a moderní nábytek - dvě poloviny úspěchu každé koupelny.

obrázek
10.6.2020

Umyvadlům RAVAK kraluje tenkostěnná keramika

Trend štíhlých linií se nevyhnul ani koupelnám. Tzv. slim keramika je pevná, odolná jako její klasická verze, ale na rozdíl od ní umožňuje vytvářet delikátně jemné hrany a její precizní tvary jsou výzvou pro originální design.

obrázek
26.3.2020

Vodovodní baterie PURI s červeným puntíkem

Nejprestižnější evropské ocenění za produktový design Red Dot Design Award putuje letos, mimo jiné, i české koupelnářské značce RAVAK. Červený puntík získal set vodovodních baterií Puri designéra Kryštofa Nosála, který hned začátkem letošního roku odměnila cenou i mezinárodní porota soutěže iF Design Award.

obrázek
7.2.2020

Cena pro nové vodovodní baterie PURI

Nová kolekce vodovodních baterií PURI představená na podzimním Designbloku získala své první mezinárodní ocenění - cenu iF Design Award.

obrázek
17.1.2020

Nejoblíbenější výrobky RAVAK

Přechod ze starého roku do nového svádí k bilancování. I v koupelnovém vybavení lze rozpoznat jednoznačné hity, které si získaly největší oblibu u zákazníků. Které to jsou?

obrázek
9.12.2019

Pro klid ve sprše - termobaterie

Promrzlí z dlouhého pobytu venku? Ztuhlé tělo nejlépe ohřeje teplá sprcha nebo napuštěná vana. Potřebný klid vám při delším sprchování zajistí termobaterie, která ohlídá, že se nastavená teplota vody po celou dobu nezmění, jak se často stává, když někdo jiný pustí vodu.

obrázek
4.11.2019

WC i koupelna v jednotném stylu

Koupelna spojená s WC je někde nutnost, někde naopak preferovaná varianta. Vždy se ale hodí, když i sanitární keramika esteticky ladí s ostatním vybavením a účelně slouží. RAVAK představuje hned dva stylové koncepty, které umožňují ucelené vybavení koupelny včetně WC.

obrázek
16.10.2019

PURI

RAVAK na letošním Designbloku představuje novou kolekci vodovodních baterií.

obrázek
10.9.2019

Umyvadla na desku

Umyvadlo položené na desce je absolutním trendem současných koupelen. Desku lze přizpůsobit jakémukoli prostoru a kolem umyvadla vzniká příjemná odkládací plocha. Navíc, ani umístění vodovodní baterie se nemusí řídit přesně určeným místem, může stát tam, kde vám bude vyhovovat prakticky i esteticky.

obrázek
22.5.2019

V jednoduchosti je krása

Preferujete ve svém bydlení nekomplikované tvary, štíhlé linie a vzdušnou minimalistickou atmosféru? Do koupelny si snadno vyberete u českého výrobce RAVAK, který v tomto duchu představuje hned několik novinek.

obrázek
29.4.2019

Snažíte se šetřit vodou? Pomůže vám termobaterie…

Použití termostatických baterií představuje jeden z nejúčinnějších způsobů jak ušetřit spotřebu vody. Potěší vás nejen nižší částka na ročním vyúčtování, ale i lehčí svědomí vůči životnímu prostředí. Šetření vodou s termostatickou baterií přitom ani nepoznáte, a to doslova, protože jejich hlavní efekt spočívá v jejich rychlosti.

obrázek
9.4.2019

WC Classic Rim Off

S technologií, která udrží mísu skutečně čistou a v designu ideálně naladěném na koncept Classic.

obrázek
9.4.2019

Nová volně stojící vana SOLO od značky RAVAK

Podtitul nové vany RAVAK by mohl znít „Sólo pro čisté tvary“, protože designér Kryštof Nosál v ní inovativním způsobem skloubil dva nejjednodušší tvary – obdélníkovou základnu, která vaně dodává vizuální stabilitu, s  oválnou horní partií vyvolávající příjemný uklidňující dojem.

obrázek
9.4.2019

Univerzální skříňka pod umyvadla na desku

Umyvadlo položené na desce je absolutním trendem současných koupelen. Nabízí se k němu spousta místa kolem i možnost umístit si vodovodní baterii podle individuálních požadavků. Kam ale uklidit narůstající počet drobností v koupelně? Do zásuvky.

obrázek
9.4.2019

Sprchový kout Pivot Black

Nejkrásnější bývá to nejjednodušší. Plně to dokazuje oblíbený sprchový kout Pivot od výrobce RAVAK, který přichází nově v černé barvě. Střídmá elegance velkých ploch skla čistě kontrastuje s temnotou rámu, čepů a madla a ladí s dokonale jednoduchým technickým řešením, které přetrvá po generace.

obrázek
9.4.2019

Tenkostěnná umyvadla RAVAK

Umyvadla na desku se opakovaně drží na špičce koupelnových trendů. Skvěle vypadají, deska kolem se nabízí k využití jako odkládací prostor a zároveň k různému designovému pojetí a navíc umožňují svobodně si hrát s umístěním vodovodních baterií kolem.

obrázek
9.4.2019

Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Nový kout BlixSlim od výrobce RAVAK dodává koupelně švih a energii, opticky ji nezatěžuje a podporuje vzdušný dojem z celého prostoru. Jeho tenký rám působí lehce a subtilně, kontrastuje tak s léty vylepšovaným technickým řešením, které je založeno na poctivých materiálech a prověřených technologiích.

obrázek
9.4.2019

Black pro vaši koupelnu

Tam, kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Sprchové kouty, zástěny a sedátka RAVAK s černými akcenty dodají koupelně hloubku a atraktivitu, jsou nadčasové a snadno kombinovatelné. RAVAK nově nabízí sprchové kouty Walk-In s černými vzpěrami a bočnicemi, které skvěle podtrhnou čistou krásu velkých ploch masivního bezpečnostního skla.