Youtube Instagram Google+

RAVAK Inspirativní koupelny

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek
4.5.2017

Znovu mezi nejkvalitnějšími stavebními materiály

Podle nezávislého hodnocení od řemeslníků mají nejlepší vany na trhu značku RAVAK!

obrázek
27.4.2017

RAVAK garantuje kvalitu

S novou kolekcí výrobků pro rok 2017 přichází RAVAK i s nadstandardními zárukami na jejich kvalitu. Produkty z litého mramoru, jako jsou umyvadla a sprchové vaničky, nově nabízejí záruku 5 let!

obrázek
31.3.2017

Keramické závěsné WC Uni Chrome RimOff

Výrobce vybavení koupelen RAVAK rozšířil portfolio svých sanitárních výrobků a v rámci konceptu Chrome uvádí nové WC s technologií RimOff. Jediná technologie, která udrží toaletu skutečně čistou

obrázek
18.3.2017

Frankfurtský veletrh ISH vnesl do koupelen barvy a představil nové trendy

Březnové mezinárodní setkání v německém Frankfurtu nad Mohanem potvrdilo rostoucí vliv koupelen v rámci uspořádání celého bytu. Přestávají být jasně ohraničeným prostorem a propojují se do ostatních místností, přičemž přebírají i funkci relaxační.

obrázek
27.2.2017

RAVAK na veletrhu ISH

Koupelny z konceptu 10° a nový set umyvadel Moon představují hlavní trumfy pro prezentaci největšího českého výrobce na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem (14. - 18. 3. 2017).

obrázek
20.2.2017

Novinky RAVAK 2017

Kompletní přehled novinek pro rok 2017.

obrázek
11.1.2017

RAVAK v Barceloně

Cit španělů pro dobrý design je světoznámý, není proto divu, že objevili i značku RAVAK a od prosince 2016 je k dostání přímo v centru Barcelony.

obrázek
21.12.2016

RAVAK v Pasáži českého designu

Cestu středem Prahy si od prosince můžete zpestřit v Pasáži českého designu, kterou najdete pod budovou České národní banky. Spojuje Senovážné náměstí s ulicí Na Příkopě a místo výkladů s konfekčním zbožím v ní najdete současný český design od začínajících autorů i zavedených značek...

obrázek
22.11.2016

Oscaři českého stavebního trhu

Podle nezávislého hodnocení od řemeslníků mají nejlepší vany na trhu značku RAVAK!

obrázek
31.10.2016

Umyvadla MOON, umyvadla na desku

Sada pěti umyvadel na desku vyrobených z litého mramoru, která vycházejí z elementárního geometrického tvaru kruhu a jeho modifikací.

obrázek
14.10.2016

Termostatický sprchový sloup RAVAK získal Ocenění roku

Ocenění v kategorii Produkty a technologie roku 2016 od vydavatelství Atemi získal duální sprchový systém TE 091, který představuje účelné spojení nejoblíbenějších způsobů sprchování.

obrázek
22.7.2016

Vybavení toalet od značky RAVAK

Koupelna spojená s WC má praktické výhody i nevýhody podle typu rodiny, ale rozhodně nemusí mít vady na kráse. RAVAK nově nabízí i WC a bidet Uni Chrome, které korespondují s designem širokého konceptu Chrome.

obrázek
21.7.2016

Největší český výrobce koupelen slaví 25 let

Příbramská firma RAVAK, která první vlastní sprchové kouty představila na brněnském veletrhu v roce 1991, v současnosti vyrábí veškeré vybavení do koupelny, provozuje 10 dceřiných společností a vyváží do více než 50 zemí světa.

obrázek
30.6.2016

RAVAK v roce 2016

Z pozice největšího českého výrobce vybavení do koupelen optimisticky hledíme do budoucnosti. Orientujeme se zejména na vlastní výrobu sprchových koutů a akrylátových výrobků jako jsou vany, sprchové vaničky a umyvadla z litého mramoru. Sortiment doplňuje koupelnový nábytek, vodovodní baterie a koupelnové doplňky.

obrázek
25.5.2016

Vsaďte na nejúspěšnější

Hledáte do koupelny osvědčenou baterii a přesto v moderním designu? Vsaďte na modely ze série Chrome, která je díky tisícům spokojených zákazníků dlouhodobě nejprodávanější řadou baterií značky RAVAK.

obrázek
5.5.2016

Koupelnový nábytek, který vydrží

Sprchový kout, vana, zástěna, obklady – co je v koupelně spojuje? Naprostá voděodolnost a nepropustnost. Koupelnový nábytek tak jako jediný často v kvalitě pokulhává a upřednostňuje líbivý design před odolností.

obrázek
15.3.2016

Český design koupelen znovu oslovil mezinárodní odborníky

Produkty vyráběné pod značkou RAVAK, navrhované autorem Kryštofem Nosálem, dosáhly dalších met v oblasti mezinárodního designu. V jedné z nejrespektovanějších mezinárodních soutěží iF DESIGN AWARD zvítězil koupelnový koncept 10° nad 388 dalšími produkty přihlášenými v kategorii Koupelny.

obrázek
1.2.2016

Sprchový kout MATRIX - styl, který mluví sám za sebe

Mezi posuvné sprchové kouty RAVAK v roce 2016 vstupuje luxusní sprchový kout Matrix, který představuje to nejelegantnější praktické řešení z nabídky posuvných sprchových koutů nejen této značky, ale i celého trhu s koupelnovým vybavením.

obrázek
1.2.2016

Nový koupelnový koncept RAVAK nabízí dvě FORMY

Zahrnuje dva sety umyvadla s vanou, FORMY 01 a FORMY 02, jejichž autorem je produktový designer Kryštof Nosál. Největší český výrobce vybavení do koupelen tak chce oslovit milovníky klasických obdélníkových van, kteří zároveň ocení i nové pojetí. Projekt FORMY zároveň představuje vstup značky RAVAK do sortimentu umyvadel na desku.

obrázek
1.2.2016

Hydromasážní panely RAVAK - kdykoli dostupná relaxace

V roce 2016 zavádí RAVAK do svého sortimentu dva nové modely hydromasážních panelů, které díky příjemné ceně zpřístupňují zážitky z hydromasáže při sprchování širšímu okruhu zákazníků. Každý z nich přináší i nové praktické výhody.