Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek
1.4.2022

Solitérní vana Ypsilon s červeným puntíkem

Nejprestižnější evropské ocenění za produktový design Red Dot Design Award putuje letos, mimo jiné, i české koupelnářské značce RAVAK. Červený puntík získala akrylátová volně stojící vana Ypsilon designéra Kryštofa Nosála.


obrázek
23.3.2022

Studio Vrtiška & Žák vítězem výročních cen Czech Grand Design 2021

Studio Vrtiška & Žák, se kterým druhým rokem spolupracujeme na vývoji nových produktů, v úterý 22. 3. 2022 získalo nejprestižnější české ocenění za design.


obrázek
3.3.2022

Výroční ceny Czech Grand Design 2021 se blíží do finále...

A naše umyvadla Yard jsou spolu se svými autory v nejužší nominaci!

obrázek
16.2.2022

Ypsilon Wall

Jemná, měkce tvarovaná akrylátová vana Ypsilon Wall nabízí dokonalé uvolnění. Citlivě pojaté vnější linie, které jí dodávají až romantické vyznění, se v horní partii lehce rozbíhají do stran a ruku v ruce s nadstandardní výškou vany poskytují uživateli pohodlnou oporu pro krk a hlavu.


obrázek
13.1.2022

Moderní vana ve sbírkách Moravské galerie?!

Na konci roku 2021 představilo Uměleckoprůmyslové muzeum v Brně novou koncepci nazvanou ART DESIGN FASHION mapující to nejlepší ze současného českého designu. Jedním z exponátů vystavených ve stálé expozici je i vana RAVAK z autorského konceptu 10°.


obrázek
26.11.2021

Vidíte to černě?!

Autorský design série 10° představuje jeden z milníků v sortimentu RAVAK. Posbíral mnohá mezinárodní ocenění za inovativní řešení a postupně se rozrostl v kompletní koupelnový koncept včetně vodovodních baterií ve dvou variantách. Minimalistická verze designu 10°, bez prolisu na horní ploše baterií, má nově i černou barevnou variantu.


obrázek
26.10.2021

Úspěšná série baterií se rozrůstá

Do setu vodovodních baterií Puri od designéra Kryštofa Nosála nově přibylo pět dalších modelů. Ucelená série tak zajistí designový soulad podle vysokých estetických měřítek v celé koupelně i na toaletě. Za krátkou dobu působení na trhu si baterie Puri získaly přízeň nejen zákazníků, ale i odborné veřejnosti, která je odměnila mezinárodními cenami Red Dot a iF Design Award.


obrázek
22.10.2021

Odložte si prosím!

Koupelnová značka RAVAK zaměřující se na komplexní řešení koupelen přichází s dalším důležitým detailem. K sprchám, vanám nebo i umyvadlům začíná nabízet nové odkládací plochy v podobě nástěnných poliček ve vlastním designu.


obrázek
7.9.2021

10 let jistoty s instalačními tělesy RAVAK pro podomítkové baterie

Voda je základním elementem každé koupelny. Na tom, jak se podaří ji „zkrotit“, závisí velká část spokojenosti z hotového díla. První na cestě vodního proudu z hloubi zdí a trubek jsou vodovodní baterie, zejména ty podomítkové, jejichž tělo je zabudováno ve stěně či v podlaze.


obrázek
29.7.2021

RAVAK přestavuje novou vanu Freedom W Black

Kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Vana Freedom W si u zákazníků získala velkou oblibu, proto ji výrobce RAVAK představuje v nové variantě s černým vnějškem, který dodá koupelně hloubku, ale zároveň je snadno kombinovatelný se zbytkem vybavení.


obrázek
11.5.2021

Nábytek STEP - první krok k uklizené koupelně

Kolik předmětů běžné každodenní potřeby vám přijde pod ruku v koupelně? Jsou jich desítky. Kam ale s nimi? Samy o sobě většinou designovými skvosty nebývají. Koupelnová sestava nábytku Step vychází z obliby umyvadel na desku a zajišťuje k nim skryté úložné prostory. Koupelna vybavená nábytkem Step tak nabízí přehlídku moderního designu, nikoli běžného nepořádku.


obrázek
15.4.2021

Nejspolehlivější sprchový kout RAVAK v nové podobě

RAVAK představuje inovaci svého nejprodávanějšího sprchového koutu Supernova. Nejodolnější sprchový kout RAVAK má osvěžený design a trendově černý rám.


obrázek
15.2.2021

Termostatický sprchový sloup - sprcha jak zrovna potřebujete

Někdy má člověk chuť na delší relaxační sprchu, nic nedělat, jen si užívat déšť svrchu dopadajících kapek na ramena a vlasy. Někdy je ale potřeba vzít věci do svých rukou, rychle se umýt a vyrazit. Termostatický sprchový sloup RAVAK s hlavovou i ruční sprchou je k tomu ideální řešení.


obrázek
26.1.2021

RAVAK garantuje kvalitu

Vstupem do 30tého roku své existence přichází značka RAVAK s dalšími nadstandardně prodlouženými zárukami na kvalitu svého zboží. Díky vlastní, ve velké míře lokální, výrobě i technologiím má RAVAK pod kontrolou výrobní proces od samého začátku až do konce tak, že se zákazník na kvalitu produkce může skutečně spolehnout.


obrázek
21.12.2020

Čeští výrobci založili Asociaci českého průmyslového designu. Jedním z prvních členů je i RAVAK.

Asociace byla založena s cílem podpory a propagace designu, spolupráce se státními a vzdělávacími institucemi, ochrany duševního vlastnictví, spolupráce mezi jednotlivými členy a zvyšování obecného povědomí o designu u široké veřejnosti.

obrázek
11.11.2020

RAVAK představuje svoje výrobky na videu

Přemýšlíte nad novou koupelnou, počítáte centimetry, vybíráte zařízení? Doba nepřeje obcházení obchodů, ale vám bude stačit jen počítač.


obrázek
6.10.2020

Nová dimenze pohodlí v solitérní vaně

Výrobce koupelnového vybavení RAVAK představuje v rámci letošního Designbloku novou solitérní vanu. Název Ypsilon dostala podle siluety, která zmíněné písmeno připomíná svou jemně zalomenou přímkou.


obrázek
7.9.2020

Koupelnový nábytek Comfort

Koupelnový nábytek Comfort designéra Michala Roszkowského spojuje nedostižné kvality keramického umyvadla s moderně definovanými liniemi úložných skříněk.


obrázek
21.8.2020

RAVAK představuje vany s tenkým okrajem

Nejoblíbenější modely van RAVAK vycházejí vstříc minimalistickému designu nejen svým tvarováním, ale i nově ztenčeným okrajem.


obrázek
24.7.2020

Koupelnový nábytek Balance

Keramické umyvadlo a moderní nábytek - dvě poloviny úspěchu každé koupelny.