Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek

Vana SOLO získala cenu časopisu Elle Decoration

Volně stojící vana navržená designérem Kryštofem Nosálem nově získala cenu v kategorii Koupelna devátého ročníku národního kola této mezinárodní soutěže. Redaktoři české edice prestižního časopisu věnovaného designu každoročně vybírají nejlepší designéry a výrobce, kteří na českou scénu uvedli nejpovedenější produkty. Pro ročník 2019 vybrali vítěze v celkem devíti kategoriích. RAVAK v soutěži boduje celkem už potřetí, kromě nejnovější vany Solo ceny obdržel i koncept 10°a koncept Formy, taktéž od designéra Kryštofa Nosála.

obrázek
4.1.2019

Černé puntíky pro RAVAK za výjimečný design

Český výrobce koupelnového vybavení si právě připsal na konto hned dva černé puntíky najednou. V  americkém Chicagu získal ocenění Good Design za dva výrobky současně - za oblíbená umyvadla Moon i za novou solitérní vanu Solo, poprvé představenou vloni na pražském Designbloku.


obrázek
23.10.2018

Nová volně stojící vana SOLO od značky RAVAK

RAVAK na letošním Designbloku představuje akrylátovou solitérní vanu ve vlastním designu inspirovaném puristickým stylem.

obrázek
14.9.2018

Termobaterie – hlídač do sprchy

Sprchování máme spojeno především s relaxací a krátkým odpočinkem, který nás nabije energií. I zde se však vyplatí být ve střehu a pojistit si hezké zážitky.

obrázek
13.8.2018

Posaďte se, prosím

Pro pocit bezpečí i příjemnou relaxaci nabízí výrobce koupelen RAVAK i sklopná sedátka OVO používaná nejčastěji ve sprše, ale i v chodbách, předsíních, na balkonech a třeba i ve výtahu.

obrázek
9.7.2018

Proč se vám vyplatí mít v koupelně termobaterii?

Znáte to. Než se vám po spuštění kohoutku podaří namíchat teplou a studenou tak, jak chcete, desítky litrů vody jsou v odpadu. A to nemluvíme o riziku opaření. Termobaterie umožňují předem si nastavit teplotu vody a za pár vteřin se můžete sprchovat.

obrázek
15.6.2018

Nechte vyniknout podlahu ve sprše - pomůže vám odtokový žlab

Dáváte při sprchování přednost přímému kontaktu s přirozenou krásou keramické podlahy? Nebo máte sprchový kout na míru, kam běžná vanička nepasuje? Potřebujete bezbariérové řešení? Nechte si před pokládáním dlažby ve sprchovém koutu nainstalovat i kvalitní odtokový žlab a máte po starostech.

obrázek
11.5.2018

Koncepty pro celou koupelnu

Máte před sebou milý, ale velký úkol zařídit novou koupelnu? Než začnete vršit katalogy a doma se dohadovat o podobu každého zařizovacího předmětu zvlášť, zaměřte svou pozornost k tzv. konceptům.

obrázek
10.4.2018

Česká umyvadla dostala Red Dot

Nejprestižnější mezinárodní ocenění za produktový design Red Dot Design Award putuje letos mimo jiné i české koupelnářské značce RAVAK. Červený puntík získal set umyvadel Moon designéra Kryštofa Nosála.

obrázek
14.3.2018

RAVAK má nový eshop

Největší tuzemský výrobce koupelnového vybavení přišel s eshopem, který umožňuje pořídit si jakýkoli kousek do koupelny přes počítač nebo i přes mobil.

obrázek
15.2.2018

Umyvadla MOON svým designem zaujala i v Evropě

Umyvadla MOON od značky RAVAK nově získala ocenění iF DESIGN AWARD 2018. Sada pěti umyvadel na desku navržená Kryštofem Nosálem tak boduje u odborných designérských porot už podruhé. Autor za ni byl nominován Akademií designu ČR i na designéra roku 2016.

obrázek
1.2.2018

Vana Freedom W

Nabídka volně stojících van RAVAK se nově rozrostla o výjimečnou vanu Freedom W, která v sobě spojuje přednosti solitérních van s vanami klasickými. Její subtilní krása a tvary vykroužené do oblých křivek zvou k poležení a širší lem u zdi dovolí odložit si na dosah ruky vše, co potřebujete, abyste mohli relaxovat.

obrázek
1.2.2018

Vana City Slim

Komfortní, pohodlná a přesto decentní vana City, která se už začala zabydlovat v koupelnách, dostala ještě elegantnější sestru City Slim s delikátně jemným horním okrajem, jehož výška pouhých 15 mm představuje horký designový trend.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový nábytek Formy

Nový koupelnový nábytek Formy rozšířil nabídku dvou setů Formy 01 a Formy 02, které oslovují milovníky klasických tvarů v novém pojetí. Úzce navazuje na trendová umyvadla na desku.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový nábytek Natural

Čistě elegantní nábytek Natural spojený s umyvadly z litého mramoru, který se hodí do každé moderní koupelny. Množství rozměrových variant i možností kombinace otevřených ploch a zavřených prostor jej předurčuje k široké paletě využití.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový koncept BeHappy II

Sáhnete-li po inovovaném konceptu BeHappy II získáte ucelený set promyšlených výrobků určených nejen pro nejmenší koupelny. Nově totiž nabízí i umyvadlo klasických tvarů se skříňkou pro uložení koupelnových nezbytností. Koupelna BeHappy tak zvládne vše, co potřebujete na 2m2, ale prosadí se i na větší ploše.

obrázek
1.2.2018

Koncept 10° se znovu rozšířil

Jednorázové vyumělkované myšlenky na trhu dobrého designu rychle zanikají. Udrží se pouze koncepce, které jsou od začátku promyšlené do všech souvislostí. Takový je i stále se rozvíjející koncept 10° českého designéra Kryštofa Nosála od výrobce RAVAK, který už posbíral několik domácích i zahraničních ocenění za originální design.

obrázek
1.2.2018

Keramická umyvadla Ceramic

RAVAK rozšiřuje svůj sortiment umyvadel na desku i o keramiku. Nově si tak do koupelny můžete vybírat ze dvou modelů řady Ceramic. Oba spojují jejich jemné tvary, které jsou v efektním kontrastu s poctivou hutností odolného přírodního materiálu.

obrázek
1.2.2018

Asymetrická vana Chrome

Koncept Chrome, nejširší koupelnový koncept na trhu od výrobce RAVAK, se znovu rozrostl a nově nabízí kromě klasické vany i vanu asymetrickou. Nová vana je ideální pro labužnické koupání. Je pohodlná díky své pozvolné zádové části, má dostatečně velké odkládací plochy a směr sezení ve vaně výrobce natočil tak, aby poskytovala i lepší výhledy do prostoru koupelny.