Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek
10.9.2019

Umyvadla na desku

Umyvadlo položené na desce je absolutním trendem současných koupelen. Desku lze přizpůsobit jakémukoli prostoru a kolem umyvadla vzniká příjemná odkládací plocha. Navíc, ani umístění vodovodní baterie se nemusí řídit přesně určeným místem, může stát tam, kde vám bude vyhovovat prakticky i esteticky.

obrázek
22.5.2019

V jednoduchosti je krása

Preferujete ve svém bydlení nekomplikované tvary, štíhlé linie a vzdušnou minimalistickou atmosféru? Do koupelny si snadno vyberete u českého výrobce RAVAK, který v tomto duchu představuje hned několik novinek.

obrázek
29.4.2019

Snažíte se šetřit vodou? Pomůže vám termobaterie…

Použití termostatických baterií představuje jeden z nejúčinnějších způsobů jak ušetřit spotřebu vody. Potěší vás nejen nižší částka na ročním vyúčtování, ale i lehčí svědomí vůči životnímu prostředí. Šetření vodou s termostatickou baterií přitom ani nepoznáte, a to doslova, protože jejich hlavní efekt spočívá v jejich rychlosti.

obrázek
9.4.2019

WC Classic Rim Off

S technologií, která udrží mísu skutečně čistou a v designu ideálně naladěném na koncept Classic.

obrázek
9.4.2019

Nová volně stojící vana SOLO od značky RAVAK

Podtitul nové vany RAVAK by mohl znít „Sólo pro čisté tvary“, protože designér Kryštof Nosál v ní inovativním způsobem skloubil dva nejjednodušší tvary – obdélníkovou základnu, která vaně dodává vizuální stabilitu, s  oválnou horní partií vyvolávající příjemný uklidňující dojem.

obrázek
9.4.2019

Univerzální skříňka pod umyvadla na desku

Umyvadlo položené na desce je absolutním trendem současných koupelen. Nabízí se k němu spousta místa kolem i možnost umístit si vodovodní baterii podle individuálních požadavků. Kam ale uklidit narůstající počet drobností v koupelně? Do zásuvky.

obrázek
9.4.2019

Sprchový kout Pivot Black

Nejkrásnější bývá to nejjednodušší. Plně to dokazuje oblíbený sprchový kout Pivot od výrobce RAVAK, který přichází nově v černé barvě. Střídmá elegance velkých ploch skla čistě kontrastuje s temnotou rámu, čepů a madla a ladí s dokonale jednoduchým technickým řešením, které přetrvá po generace.

obrázek
9.4.2019

Tenkostěnná umyvadla RAVAK

Umyvadla na desku se opakovaně drží na špičce koupelnových trendů. Skvěle vypadají, deska kolem se nabízí k využití jako odkládací prostor a zároveň k různému designovému pojetí a navíc umožňují svobodně si hrát s umístěním vodovodních baterií kolem.

obrázek
9.4.2019

Sprchové kouty a dveře BlixSlim

Nový kout BlixSlim od výrobce RAVAK dodává koupelně švih a energii, opticky ji nezatěžuje a podporuje vzdušný dojem z celého prostoru. Jeho tenký rám působí lehce a subtilně, kontrastuje tak s léty vylepšovaným technickým řešením, které je založeno na poctivých materiálech a prověřených technologiích.

obrázek
9.4.2019

Black tie pro vaši koupelnu

Tam, kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Sprchové kouty, zástěny a sedátka RAVAK s černými akcenty dodají koupelně hloubku a atraktivitu, jsou nadčasové a snadno kombinovatelné. RAVAK nově nabízí sprchové kouty Walk-In s černými vzpěrami a bočnicemi, které skvěle podtrhnou čistou krásu velkých ploch masivního bezpečnostního skla.

obrázek
26.3.2019

Vana Solo - novinka, která si podmanila svět

Volně stojící akrylátová vana Solo od značky RAVAK se za prvních pár měsíců své existence stala nejoceňovanější českou vanou současnosti. Nově získala ceny Red Dot a iF Design Award ve dvou nejprestižnějších soutěžích na poli designu na evropském kontinentu. V americkém Chicagu Solo dostala cenu Good Design už na přelomu tohoto roku.

obrázek
28.2.2019

Vana SOLO získala cenu časopisu Elle Decoration

Volně stojící vana navržená designérem Kryštofem Nosálem nově získala cenu v kategorii Koupelna devátého ročníku národního kola této mezinárodní soutěže. Redaktoři české edice prestižního časopisu věnovaného designu každoročně vybírají nejlepší designéry a výrobce, kteří na českou scénu uvedli nejpovedenější produkty.

obrázek
4.1.2019

Černé puntíky pro RAVAK za výjimečný design

Český výrobce koupelnového vybavení si právě připsal na konto hned dva černé puntíky najednou. V  americkém Chicagu získal ocenění Good Design za dva výrobky současně - za oblíbená umyvadla Moon i za novou solitérní vanu Solo, poprvé představenou vloni na pražském Designbloku.


obrázek
1.2.2018

Vana Freedom W

Nabídka volně stojících van RAVAK se nově rozrostla o výjimečnou vanu Freedom W, která v sobě spojuje přednosti solitérních van s vanami klasickými. Její subtilní krása a tvary vykroužené do oblých křivek zvou k poležení a širší lem u zdi dovolí odložit si na dosah ruky vše, co potřebujete, abyste mohli relaxovat.

obrázek
1.2.2018

Vana City Slim

Komfortní, pohodlná a přesto decentní vana City, která se už začala zabydlovat v koupelnách, dostala ještě elegantnější sestru City Slim s delikátně jemným horním okrajem, jehož výška pouhých 15 mm představuje horký designový trend.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový nábytek Formy

Nový koupelnový nábytek Formy rozšířil nabídku dvou setů Formy 01 a Formy 02, které oslovují milovníky klasických tvarů v novém pojetí. Úzce navazuje na trendová umyvadla na desku.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový nábytek Natural

Čistě elegantní nábytek Natural spojený s umyvadly z litého mramoru, který se hodí do každé moderní koupelny. Množství rozměrových variant i možností kombinace otevřených ploch a zavřených prostor jej předurčuje k široké paletě využití.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový koncept BeHappy II

Sáhnete-li po inovovaném konceptu BeHappy II získáte ucelený set promyšlených výrobků určených nejen pro nejmenší koupelny. Nově totiž nabízí i umyvadlo klasických tvarů se skříňkou pro uložení koupelnových nezbytností. Koupelna BeHappy tak zvládne vše, co potřebujete na 2m2, ale prosadí se i na větší ploše.

obrázek
1.2.2018

Koncept 10° se znovu rozšířil

Jednorázové vyumělkované myšlenky na trhu dobrého designu rychle zanikají. Udrží se pouze koncepce, které jsou od začátku promyšlené do všech souvislostí. Takový je i stále se rozvíjející koncept 10° českého designéra Kryštofa Nosála od výrobce RAVAK, který už posbíral několik domácích i zahraničních ocenění za originální design.