Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek
22.10.2021

Vše, co ve sprše potřebujete

RAVAK uvedl na trh sprchový sloup, který v sobě spojuje přednosti termobaterie, hlavovové a ruční sprchy i odkládací poličky. Pro pohodlnou každodenní sprchu už více nepotřebujete. Snad jen vodu.


obrázek
7.9.2021

10 let jistoty s instalačními tělesy RAVAK pro podomítkové baterie

Voda je základním elementem každé koupelny. Na tom, jak se podaří ji „zkrotit“, závisí velká část spokojenosti z hotového díla. První na cestě vodního proudu z hloubi zdí a trubek jsou vodovodní baterie, zejména ty podomítkové, jejichž tělo je zabudováno ve stěně či v podlaze.


obrázek
29.7.2021

RAVAK přestavuje novou vanu Freedom W Black

Kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Vana Freedom W si u zákazníků získala velkou oblibu, proto ji výrobce RAVAK představuje v nové variantě s černým vnějškem, který dodá koupelně hloubku, ale zároveň je snadno kombinovatelný se zbytkem vybavení.


obrázek
11.5.2021

Nábytek STEP - první krok k uklizené koupelně

Kolik předmětů běžné každodenní potřeby vám přijde pod ruku v koupelně? Jsou jich desítky. Kam ale s nimi? Samy o sobě většinou designovými skvosty nebývají. Koupelnová sestava nábytku Step vychází z obliby umyvadel na desku a zajišťuje k nim skryté úložné prostory. Koupelna vybavená nábytkem Step tak nabízí přehlídku moderního designu, nikoli běžného nepořádku.


obrázek
15.4.2021

Nejspolehlivější sprchový kout RAVAK v nové podobě

RAVAK představuje inovaci svého nejprodávanějšího sprchového koutu Supernova. Nejodolnější sprchový kout RAVAK má osvěžený design a trendově černý rám.


obrázek
15.2.2021

Termostatický sprchový sloup - sprcha jak zrovna potřebujete

Někdy má člověk chuť na delší relaxační sprchu, nic nedělat, jen si užívat déšť svrchu dopadajících kapek na ramena a vlasy. Někdy je ale potřeba vzít věci do svých rukou, rychle se umýt a vyrazit. Termostatický sprchový sloup RAVAK s hlavovou i ruční sprchou je k tomu ideální řešení.


obrázek
26.1.2021

RAVAK garantuje kvalitu

Vstupem do 30tého roku své existence přichází značka RAVAK s dalšími nadstandardně prodlouženými zárukami na kvalitu svého zboží. Díky vlastní, ve velké míře lokální, výrobě i technologiím má RAVAK pod kontrolou výrobní proces od samého začátku až do konce tak, že se zákazník na kvalitu produkce může skutečně spolehnout.


obrázek
21.12.2020

Čeští výrobci založili Asociaci českého průmyslového designu. Jedním z prvních členů je i RAVAK.

Asociace byla založena s cílem podpory a propagace designu, spolupráce se státními a vzdělávacími institucemi, ochrany duševního vlastnictví, spolupráce mezi jednotlivými členy a zvyšování obecného povědomí o designu u široké veřejnosti.

obrázek
11.11.2020

RAVAK představuje svoje výrobky na videu

Přemýšlíte nad novou koupelnou, počítáte centimetry, vybíráte zařízení? Doba nepřeje obcházení obchodů, ale vám bude stačit jen počítač.


obrázek
6.10.2020

Nová dimenze pohodlí v solitérní vaně

Výrobce koupelnového vybavení RAVAK představuje v rámci letošního Designbloku novou solitérní vanu. Název Ypsilon dostala podle siluety, která zmíněné písmeno připomíná svou jemně zalomenou přímkou.


obrázek
7.9.2020

Koupelnový nábytek Comfort

Koupelnový nábytek Comfort designéra Michala Roszkowského spojuje nedostižné kvality keramického umyvadla s moderně definovanými liniemi úložných skříněk.


obrázek
21.8.2020

RAVAK představuje vany s tenkým okrajem

Nejoblíbenější modely van RAVAK vycházejí vstříc minimalistickému designu nejen svým tvarováním, ale i nově ztenčeným okrajem.


obrázek
24.7.2020

Koupelnový nábytek Balance

Keramické umyvadlo a moderní nábytek - dvě poloviny úspěchu každé koupelny.


obrázek
10.6.2020

Umyvadlům RAVAK kraluje tenkostěnná keramika

Trend štíhlých linií se nevyhnul ani koupelnám. Tzv. slim keramika je pevná, odolná jako její klasická verze, ale na rozdíl od ní umožňuje vytvářet delikátně jemné hrany a její precizní tvary jsou výzvou pro originální design.


obrázek
26.3.2020

Vodovodní baterie PURI s červeným puntíkem

Nejprestižnější evropské ocenění za produktový design Red Dot Design Award putuje letos, mimo jiné, i české koupelnářské značce RAVAK. Červený puntík získal set vodovodních baterií Puri designéra Kryštofa Nosála, který hned začátkem letošního roku odměnila cenou i mezinárodní porota soutěže iF Design Award.


obrázek
7.2.2020

Cena pro nové vodovodní baterie PURI

Nová kolekce vodovodních baterií PURI představená na podzimním Designbloku získala své první mezinárodní ocenění - cenu iF Design Award.


obrázek
17.1.2020

Nejoblíbenější výrobky RAVAK

Přechod ze starého roku do nového svádí k bilancování. I v koupelnovém vybavení lze rozpoznat jednoznačné hity, které si získaly největší oblibu u zákazníků. Které to jsou?

obrázek
9.12.2019

Pro klid ve sprše - termobaterie

Promrzlí z dlouhého pobytu venku? Ztuhlé tělo nejlépe ohřeje teplá sprcha nebo napuštěná vana. Potřebný klid vám při delším sprchování zajistí termobaterie, která ohlídá, že se nastavená teplota vody po celou dobu nezmění, jak se často stává, když někdo jiný pustí vodu.


obrázek
4.11.2019

WC i koupelna v jednotném stylu

Koupelna spojená s WC je někde nutnost, někde naopak preferovaná varianta. Vždy se ale hodí, když i sanitární keramika esteticky ladí s ostatním vybavením a účelně slouží. RAVAK představuje hned dva stylové koncepty, které umožňují ucelené vybavení koupelny včetně WC.


obrázek
16.10.2019

PURI

RAVAK na letošním Designbloku představuje novou kolekci vodovodních baterií.