Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek
10.4.2018

Česká umyvadla dostala Red Dot

Nejprestižnější mezinárodní ocenění za produktový design Red Dot Design Award putuje letos mimo jiné i české koupelnářské značce RAVAK. Červený puntík získal set umyvadel Moon designéra Kryštofa Nosála.

obrázek
14.3.2018

RAVAK má nový eshop

Největší tuzemský výrobce koupelnového vybavení přišel s eshopem, který umožňuje pořídit si jakýkoli kousek do koupelny přes počítač nebo i přes mobil.

obrázek
15.2.2018

Umyvadla MOON svým designem zaujala i v Evropě

Umyvadla MOON od značky RAVAK nově získala ocenění iF DESIGN AWARD 2018. Sada pěti umyvadel na desku navržená Kryštofem Nosálem tak boduje u odborných designérských porot už podruhé. Autor za ni byl nominován Akademií designu ČR i na designéra roku 2016.

obrázek
1.2.2018

Vana Freedom W

Nabídka volně stojících van RAVAK se nově rozrostla o výjimečnou vanu Freedom W, která v sobě spojuje přednosti solitérních van s vanami klasickými. Její subtilní krása a tvary vykroužené do oblých křivek zvou k poležení a širší lem u zdi dovolí odložit si na dosah ruky vše, co potřebujete, abyste mohli relaxovat.

obrázek
1.2.2018

Vana City Slim

Komfortní, pohodlná a přesto decentní vana City, která se už začala zabydlovat v koupelnách, dostala ještě elegantnější sestru City Slim s delikátně jemným horním okrajem, jehož výška pouhých 15 mm představuje horký designový trend.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový nábytek Formy

Nový koupelnový nábytek Formy rozšířil nabídku dvou setů Formy 01 a Formy 02, které oslovují milovníky klasických tvarů v novém pojetí. Úzce navazuje na trendová umyvadla na desku.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový nábytek Natural

Čistě elegantní nábytek Natural spojený s umyvadly z litého mramoru, který se hodí do každé moderní koupelny. Množství rozměrových variant i možností kombinace otevřených ploch a zavřených prostor jej předurčuje k široké paletě využití.

obrázek
1.2.2018

Koupelnový koncept BeHappy II

Sáhnete-li po inovovaném konceptu BeHappy II získáte ucelený set promyšlených výrobků určených nejen pro nejmenší koupelny. Nově totiž nabízí i umyvadlo klasických tvarů se skříňkou pro uložení koupelnových nezbytností. Koupelna BeHappy tak zvládne vše, co potřebujete na 2m2, ale prosadí se i na větší ploše.

obrázek
1.2.2018

Koncept 10° se znovu rozšířil

Jednorázové vyumělkované myšlenky na trhu dobrého designu rychle zanikají. Udrží se pouze koncepce, které jsou od začátku promyšlené do všech souvislostí. Takový je i stále se rozvíjející koncept 10° českého designéra Kryštofa Nosála od výrobce RAVAK, který už posbíral několik domácích i zahraničních ocenění za originální design.

obrázek
1.2.2018

Keramická umyvadla Ceramic

RAVAK rozšiřuje svůj sortiment umyvadel na desku i o keramiku. Nově si tak do koupelny můžete vybírat ze dvou modelů řady Ceramic. Oba spojují jejich jemné tvary, které jsou v efektním kontrastu s poctivou hutností odolného přírodního materiálu.

obrázek
1.2.2018

Asymetrická vana Chrome

Koncept Chrome, nejširší koupelnový koncept na trhu od výrobce RAVAK, se znovu rozrostl a nově nabízí kromě klasické vany i vanu asymetrickou. Nová vana je ideální pro labužnické koupání. Je pohodlná díky své pozvolné zádové části, má dostatečně velké odkládací plochy a směr sezení ve vaně výrobce natočil tak, aby poskytovala i lepší výhledy do prostoru koupelny.

obrázek
27.11.2017

Koncepty pro celou koupelnu

Čeká vás zařizování nové koupelny? Vyznat se v záplavě možností na trhu vyžaduje čas a zkušenosti. Pokud si netroufáte na výběr jednotlivých výrobků, jejich vzájemné designové ladění a na zkoumání jejich praktických funkcí, poohlédněte se po koupelnových konceptech.

obrázek
19.10.2017

RAVAK přichází s odkládacími stolky k vanám

RAVAK na Designbloku představuje limitovanou sérii stolků RAVAK Tables určených k volně stojícím vanám.

obrázek
18.8.2017

Umyvadla na desku

Kolikrát za den si myjeme ruce? Podle průzkumů je to více než pětkrát. Přičtěte zbytek rodiny a z umyvadla se rázem stane jeden z nejdůležitějších prvků vybavení bytu. Aby nás při každodenním provozu neobtěžovalo, mělo by poskytovat dostatečné místo pro mytí i odkládací prostor kolem. Tato kritéria optimálně propojují umyvadla na desku.

obrázek
24.7.2017

Vodopád v koupelně po celý rok

V nabídce armatur RAVAK najdete i vodopádové vanové baterie, které vám zajistí příjemný zážitek ještě dříve, než se ponoříte do lázně. Tři designově odlišné typy baterií v sobě spojují praktické funkce s potěšením smyslů při sledování proudu tekoucí vody.

obrázek
30.6.2017

RAVAK zve k vodě

Výrobce koupelnového vybavení RAVAK od 3. 7. spouští novou reklamní kampaň se sloganem „Myslete na sebe, na všechno ostatní jsme mysleli my“. Z koncepce zmizel žabák, vizuály mají letní atmosféru s ústředním motivem vody. Kampaň poběží v ČR i v dalších evropských zemích, kde RAVAK působí a zahrne televizi, printy, online prostředí a výběrově i OOH média.

obrázek
27.6.2017

První pootočený sprchový kout

Výrobce koupelen RAVAK vyvinul první asymetrický kout na trhu, který vychází z půdorysu obdélníku. Oproti známým čtvrtkruhovým řešením má obdélník modernější ráz a poskytuje i další výhody.

obrázek
4.5.2017

Znovu mezi nejkvalitnějšími stavebními materiály

Podle nezávislého hodnocení od řemeslníků mají nejlepší vany na trhu značku RAVAK!

obrázek
27.4.2017

RAVAK garantuje kvalitu

S novou kolekcí výrobků pro rok 2017 přichází RAVAK i s nadstandardními zárukami na jejich kvalitu. Produkty z litého mramoru, jako jsou umyvadla a sprchové vaničky, nově nabízejí záruku 5 let!

obrázek
31.3.2017

Keramické závěsné WC Uni Chrome RimOff

Výrobce vybavení koupelen RAVAK rozšířil portfolio svých sanitárních výrobků a v rámci konceptu Chrome uvádí nové WC s technologií RimOff. Jediná technologie, která udrží toaletu skutečně čistou.