Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Tiskové zprávy

Přečtěte si nejnovější informace z aktuálního dění ve společnosti RAVAK a.s..

obrázek
27.11.2017

Koncepty pro celou koupelnu

Čeká vás zařizování nové koupelny? Vyznat se v záplavě možností na trhu vyžaduje čas a zkušenosti. Pokud si netroufáte na výběr jednotlivých výrobků, jejich vzájemné designové ladění a na zkoumání jejich praktických funkcí, poohlédněte se po koupelnových konceptech.

obrázek
19.10.2017

RAVAK přichází s odkládacími stolky k vanám

RAVAK na Designbloku představuje limitovanou sérii stolků RAVAK Tables určených k volně stojícím vanám.

obrázek
18.8.2017

Umyvadla na desku

Kolikrát za den si myjeme ruce? Podle průzkumů je to více než pětkrát. Přičtěte zbytek rodiny a z umyvadla se rázem stane jeden z nejdůležitějších prvků vybavení bytu. Aby nás při každodenním provozu neobtěžovalo, mělo by poskytovat dostatečné místo pro mytí i odkládací prostor kolem. Tato kritéria optimálně propojují umyvadla na desku.

obrázek
24.7.2017

Vodopád v koupelně po celý rok

V nabídce armatur RAVAK najdete i vodopádové vanové baterie, které vám zajistí příjemný zážitek ještě dříve, než se ponoříte do lázně. Tři designově odlišné typy baterií v sobě spojují praktické funkce s potěšením smyslů při sledování proudu tekoucí vody.

obrázek
30.6.2017

RAVAK zve k vodě

Výrobce koupelnového vybavení RAVAK od 3. 7. spouští novou reklamní kampaň se sloganem „Myslete na sebe, na všechno ostatní jsme mysleli my“. Z koncepce zmizel žabák, vizuály mají letní atmosféru s ústředním motivem vody. Kampaň poběží v ČR i v dalších evropských zemích, kde RAVAK působí a zahrne televizi, printy, online prostředí a výběrově i OOH média.

obrázek
27.6.2017

První pootočený sprchový kout

Výrobce koupelen RAVAK vyvinul první asymetrický kout na trhu, který vychází z půdorysu obdélníku. Oproti známým čtvrtkruhovým řešením má obdélník modernější ráz a poskytuje i další výhody.

obrázek
4.5.2017

Znovu mezi nejkvalitnějšími stavebními materiály

Podle nezávislého hodnocení od řemeslníků mají nejlepší vany na trhu značku RAVAK!

obrázek
27.4.2017

RAVAK garantuje kvalitu

S novou kolekcí výrobků pro rok 2017 přichází RAVAK i s nadstandardními zárukami na jejich kvalitu. Produkty z litého mramoru, jako jsou umyvadla a sprchové vaničky, nově nabízejí záruku 5 let!

obrázek
31.3.2017

Keramické závěsné WC Uni Chrome RimOff

Výrobce vybavení koupelen RAVAK rozšířil portfolio svých sanitárních výrobků a v rámci konceptu Chrome uvádí nové WC s technologií RimOff. Jediná technologie, která udrží toaletu skutečně čistou

obrázek
18.3.2017

Frankfurtský veletrh ISH vnesl do koupelen barvy a představil nové trendy

Březnové mezinárodní setkání v německém Frankfurtu nad Mohanem potvrdilo rostoucí vliv koupelen v rámci uspořádání celého bytu. Přestávají být jasně ohraničeným prostorem a propojují se do ostatních místností, přičemž přebírají i funkci relaxační.

obrázek
27.2.2017

RAVAK na veletrhu ISH

Koupelny z konceptu 10° a nový set umyvadel Moon představují hlavní trumfy pro prezentaci největšího českého výrobce na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem (14. - 18. 3. 2017).

obrázek
20.2.2017

Novinky RAVAK 2017

Kompletní přehled novinek pro rok 2017.

obrázek
11.1.2017

RAVAK v Barceloně

Cit španělů pro dobrý design je světoznámý, není proto divu, že objevili i značku RAVAK a od prosince 2016 je k dostání přímo v centru Barcelony.

obrázek
21.12.2016

RAVAK v Pasáži českého designu

Cestu středem Prahy si od prosince můžete zpestřit v Pasáži českého designu, kterou najdete pod budovou České národní banky. Spojuje Senovážné náměstí s ulicí Na Příkopě a místo výkladů s konfekčním zbožím v ní najdete současný český design od začínajících autorů i zavedených značek...

obrázek
22.11.2016

Oscaři českého stavebního trhu

Podle nezávislého hodnocení od řemeslníků mají nejlepší vany na trhu značku RAVAK!

obrázek
31.10.2016

Umyvadla MOON, umyvadla na desku

Sada pěti umyvadel na desku vyrobených z litého mramoru, která vycházejí z elementárního geometrického tvaru kruhu a jeho modifikací.

obrázek
14.10.2016

Termostatický sprchový sloup RAVAK získal Ocenění roku

Ocenění v kategorii Produkty a technologie roku 2016 od vydavatelství Atemi získal duální sprchový systém TE 091, který představuje účelné spojení nejoblíbenějších způsobů sprchování.

obrázek
22.7.2016

Vybavení toalet od značky RAVAK

Koupelna spojená s WC má praktické výhody i nevýhody podle typu rodiny, ale rozhodně nemusí mít vady na kráse. RAVAK nově nabízí i WC a bidet Uni Chrome, které korespondují s designem širokého konceptu Chrome.

obrázek
21.7.2016

Největší český výrobce koupelen slaví 25 let

Příbramská firma RAVAK, která první vlastní sprchové kouty představila na brněnském veletrhu v roce 1991, v současnosti vyrábí veškeré vybavení do koupelny, provozuje 10 dceřiných společností a vyváží do více než 50 zemí světa.

obrázek
30.6.2016

RAVAK v roce 2016

Z pozice největšího českého výrobce vybavení do koupelen optimisticky hledíme do budoucnosti. Orientujeme se zejména na vlastní výrobu sprchových koutů a akrylátových výrobků jako jsou vany, sprchové vaničky a umyvadla z litého mramoru. Sortiment doplňuje koupelnový nábytek, vodovodní baterie a koupelnové doplňky.