Vanová zástěna NVS1

Jednodílná pevná vanová zástěna na obdélníkové vany. Zástěna je dokonale utěsněná ke zdi svislým profilem v černém provedení. Sklo je opatřeno ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Otočitelný výrobek pro levou i pravou variantu.

Barva

NVS1 80, černá+transparent

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (3)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 4 124 Kč

4 990 Kč

Technický popis

  • rozměry: 80 cm
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/P)
  • barevné provedení: profily - černé
  • výplň z bezpečnostního skla: 6 mm; Transparent

Zástěna se skládá ze svislého ustavovacího profilu a jednoho pevného dílu, s kterým nelze pohybovat. Minimum profilů a hladké bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm bez dekoru zjednodušuje údržbu. Otočením výrobku o 180° získáte variantu vstupu zprava či zleva. Vanovou zástěnu lze instalovat k obdélníkovým vanám (City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, Chrome, Classic II, Campanula II, Vanda II) nebo na jakoukoliv klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem.
Standardní výška zástěny je 1400 mm. Šířka 800 mm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné osprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Užijte si koupel opravdu bez starostí. Vanová zástěna zajistí, že podlaha zůstane suchá a bezpečná a umožní vám i plnohodnotné sprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Pevnou, nebo pohyblivou?

Sprchové zástěny potěší zvláště svou praktickou funkcí. Nabízíme zástěny pevně ukotvené nebo naopak pohyblivé, které nabízí široký pohodlný vstup s různými způsoby úsporného skládání dovnitř vany.

Pevnou, nebo pohyblivou?

Řešení pro atypické vany

K rohovým a asymetrickým vanám vyvíjí naši designéři zástěny na míru, takže tvar vany dokonale kopírují. Myslíme také na sladění vany a zástěny s celkovým stylem koupelny. Proto nabízíme varianty dekorů výplní i barev rámů – bílá, černá, lesk chromu nebo satin.

Řešení pro atypické vany

Vyladěné na 100 %

Při výrobě zástěn využíváme naše mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou sprchových koutů. Proto máme dokonale vyladěné výrobní postupy, které zaručují mimořádnou pevnost a spolehlivost. Myslíme ale i na běžný provoz u vás doma. Bezpečnostní skleněné výplně jsou ošetřeny patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta brání usazování vodního kamene, aby zástěna vydržela dlouho krásná a čistá.

Vyladěné na 100 %

Hodí se ke každé vaně

Zástěnu můžete jednoduše instalovat také dodatečně na téměř jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem, včetně plechových a litinových.

Hodí se ke každé vaně

Jednoduchá montáž

Instalaci zástěny ke zdi zvládne každý pomocí několika šroubů.

Jednoduchá montáž

Parametry

SIČ

7O840300Z1

Tvar

K obdélníkovým vanám

Řada

Vanové zástěny

Barva

Černá

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8592626059446

Délka obalu

81 cm

Šířka obalu

4 cm

Výška obalu

143 cm

Hmotnost

20,3 kg

Otevírání dveří

Pevná

Montážní rozměry

800 x 1400

Záruka (v měsících)

24

AntiCalc

Ano

Technický nákres

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru