Kvalita výrobků RAVAK


Na naše výrobky se můžete spolehnout


Za naším úspěchem stojí dodržování základních pravidel, jako je dohled nad prvotřídní kvalitou, užití jedinečných technologií, řemeslná zručnost našich zkušených mistrů a orientace na originální autorský design. Co nás ale skutečně odlišuje od konkurence, jsou výrobky ve všech ohledech orientované na zákazníky - odrážejí současné trendy a proto se líbí těm nejnáročnějším z vás. Díky bohatému sortimentu výrobků a promyšlenému designu nabízíme řešení pro celou koupelnu včetně odborného poradenství a servisu. Naše výrobky jsou prvotřídní kvality, certifikované a díky tomu na ně poskytujeme prodlouženou záruku.

Materiály

Výběru materiálů věnujeme velkou pozornost, protože prvotřídní výsledek může vzniknout jen z citlivě zpracovaných nejlepších surovin.

Materiály

Technologie

Jsme tvůrci trendů, vyvíjíme jedinečná technická řešení a patentované technologie.

Technologie

Kontrola

Ze zkušeností víme, že pro dokonalý výsledek je potřeba důsledná péče o každý detail. Pečlivě kontrolovat každý výrobní krok je pro nás naprosto klíčová záležitost. Po postupných kontrolách jednotlivých fází výroby je vždy na řadě ještě důkladná závěrečná výstupní kontrola. Díky tomu splňují všechny výrobky z našeho širokého portfolia ty nejpřísnější normy a kritéria. Konečnou fází přípravy k prodeji je pak speciální balení a skladování, zamezující sebemenšímu poškození výrobků během expedice k zákazníkovi.

Kontrola