Baterie Chrome II

Baterie Chrome II

Příjemná dynamika oválných tvarů. Baterie Chrome II zrcadlí současné trendy v koupelnovém designu.

Baterie Chrome II
Řada baterií Chrome II vznikla z pera designéra Kryštofa Nosála. Z kompletní nabídky si vyberete baterie k umyvadlu, vaně, sprchovému koutu i bidetu. Nechybí ani tolik populární úsporné varianty baterií, které jsou šetrné nejen k vaší peněžence, ale také k životnímu prostředí. Baterie jsou součástí koupelnového konceptu Chrome, který je promyšlený a komplexní pro vybavení celé koupelny.

Chytrý přístup k šetření

Baterie vybavené funkcí BeCool šetří spotřebu teplé vody a tím i energie. Jakto? Pohyb páky baterie totiž začíná ve střední poloze a teče z ní pouze studená voda. U standardních baterií se v této poloze ke studené už přimíchává i voda teplá. A to často zbytečně. Ta se při krátkém opláchnutí rukou totiž ani nedostane ven z potrubí.
Systém BeCool zaručí, že se voda začne ohřívat, až když to vážně chcete. Když otočíte páku doleva. Tak se šetří peníze i naše planeta.

Chytrý přístup k šetření

Vytříbený perlátor

Uvnitř baterie je důmyslný perlátor s funkcí EcoFlow. Průtok je omezený na 3,8L za minutu a obohacený o vzduch. Nejspíš si toho ani nevšimnete, ale projeví se to na vaší spotřebě vody, která bude nižší než u běžné baterie.

Vytříbený perlátor

100% plynulost pohybu

Ergonomická páka je vybavena funkcí SoftMove. Ta zajišťuje plynulost ovládání každé baterie Chrome II.

100% plynulost pohybu

Jednoduchá údržba

Baterie mají funkci EasyClean. Mřížku perlátoru přejedete třeba jen prstem a tím se vodní kámen uvolní. Následně ho odstraní proud vody. A je hotovo.

Jednoduchá údržba

Chytré řešení nejen pro vanu

Vanová baterie má speciální přepínání. Zvednutí páky zapne sprchu. Vyklopením ramínka se přepne a spustí proud vody do vany. Vanové napouštění využijete i ve sprchových koutech – ramínko nezabírá prostor a když je potřeba, bez problému naplní každý kbelík.

Chytré řešení nejen pro vanu

Aby ve sprše bylo víc místa

Podomítková baterie ušetří další centimetry prostoru, protože na zdi zůstane jen to, co je potřeba pro ovládání vody. Těleso je schované ve zdi. Přepínač mění režimy.

Aby ve sprše bylo víc místa

Teplota vás už nepřekvapí

Termostatická baterie udržuje teplotu vody. Díky tomu voda poteče přesně tak teplá, jak si ji nastavíte. A to prakticky okamžitě. Aby vám sprchování nic nezkazilo.

Teplota vás už nepřekvapí

Několik variant pro toaletu

Vybavte si ve stejném stylu také toaletní místnost. Čistotu a pohodlí zajistí bidetová baterie nebo umyvadlová baterie s bidetovou sprškou, která je ideální i pro malé prostory.

Několik variant pro toaletu

5 let záruka

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto k vodovodní baterii získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Inspirujte se

Koncept pro celou koupelnu

Koncept Chrome obsahuje více než 250 sladěných výrobků. Od sprchového koutu, přes vanu nebo umyvadlo, až k vodovodní baterii, nebo háčku na ručník.

Černá nebo lesk chromu?

Propojte prvky koupelny pomocí barev a detailů. Vyberte si barevné provedení baterie. Varianty jsou chromová a černá matná. Vašemu vkusu se přizpůsobí i příslušenství, které je samozřejmě ve stejném odstínu jako naše baterie.

Barevné provedení
Černá

Černá

Chrom

Chrom

Potřebujete poradit při plánování?

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a nápady, jak si zařídit novou nebo zrekonstruovat starou koupelnu vkusně a účelně, aby pro vás byla i po letech zdrojem každodenní radosti.

Potřebujete poradit při plánování?