Youtube Instagram Pinterest

Vany RAVAK

Z pohodlné vany se vám nebude chtít odcházet. Koupelnová vana vašich snů je investice, která se vám rychle vrátí v podobě dlouholeté spokojenosti. Z široké nabídky tvarů a rozměrů našich akrylátových van si snadno vyberete tu, která přesně sedne do vaší koupelny.

Praktické tvary a vnitřní prostor většiny akrylátových van RAVAK v sobě spojují funkci vany i sprchového koutu. Poskytují tak při daném tvaru maximální prostor pro pohodlné koupání i sprchování. K většině van si můžete vybrat pro větší bezpečí praktické nerezové madlo a pro sprchování například vanovou zástěnu či dveře. Některé naše vany jsou součástí tzv. konceptu, to znamená, že je můžete designově sladit např. s umyvadlem, nábytkem i bateriemi.
Autory van RAVAK jsou úspěšní designeři, ať už se jedná o světoznámé studio Storz proslavené zejména designem luxusních automobilů nebo české studio Design Nosal, jehož vany navržené pro RAVAK sbírají nejprestižnější ocenění za inovativní a dokonale funkční design.
Díky moderním technologiím a několikastupňové kontrole kvality vám můžeme na všechny vany RAVAK poskytnout výrazně prodlouženou záruku 10 let (v případě instalace v souladu s montážním návodem).