Umyvadlo BeHappy II rohové

Závěsné rohové umyvadlo z litého mramoru BeHappy II k instalaci na zeď nebo do rohu nad vanu BeHappy II, s přepadem. Bílé provedení. Pravá varianta.

Varianta

Pravá

Umyvadlo BeHappy II P s otvory

Skladem méně než 5 kusů

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (9)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 4 868 Kč

5 890 Kč

Technický popis

  • rozměry: 50 x 66,5 cm
  • materiál: kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice
  • barevné provedení: bílá
  • typové provedení: pravé (P)
  • přepad: ANO
  • otvor pro stojánkovou baterii: 35 mm
  • skříňka pod umyvadlo: NE
  • doplňky k dokoupení: umyvadlová pileta nízká a sifon trubkový

Rohové umyvadlo BeHappy II je dodáváno s přepadem. Instaluje se na zeď do rohu nebo nad vanu BeHappy II, kde představuje unikátní řešení úspory místa při zachování veškerého pohodlí při jeho používání. Pravá nebo levá varianta umyvadla je dána delší stranou, resp. rohem, do kterého umyvadlo umístíte. Baterie musí být vždy proti vám. Umyvadlo je dodáváno jen s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii. Rohové umyvadlo BeHappy II doporučujeme doplnit umyvadlovou piletou nízkou a sifonem trubkovým. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu BeHappy II (zrcadlem BeHappy II, vanou BeHappy II), stojánkovou baterií RAVAK a dalšími výrobky RAVAK. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

Vyladěná kombinace s vanou

Vana BeHappy II je promyšlená do posledního milimetru. Umyvadlo nad ni perfektně zapadne. Zůstává stoprocentně přístupné a zajišťuje stále dost místa pro mytí rukou i pohodlné koupání.

Vyladěná kombinace s vanou

V hlavní roli prostor

Umyvadla BeHappy II mají velkorysý odkládací prostor. Na rovnou plochu si můžete položit cokoliv potřebujete mít po ruce. Rovné umyvadlo můžete instalovat také na skříňku ze stejného designového konceptu. Uvnitř najdete zásuvku s velkým úložným prostorem.

V hlavní roli prostor

Materiál, který vydrží

Umyvadlo je vyrobené z litého mramoru. Ten umožňuje precizní zpracování dokonale rovných ploch a čistých hran. Vlastnosti litého mramoru zaručují výrobkům vysokou odolnost vůči nárazům a velmi dlouhou životnost.

Materiál, který vydrží

5 let záruka

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto k umyvadlu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Parametry

SIČ

XJAP1100001

Tvar

Umyvadla

Řada

BeHappy II

Barva

Bílá

Napojení

Závěsná

EAN

8592626037307

Délka obalu

52 cm

Šířka obalu

15 cm

Výška obalu

68 cm

Hmotnost

19,7 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres

Videa k produktu