Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vanová baterie na okraj vany Rosa, 3-otvorová - napouštění vodopád

Vodopád - vanová stojánková baterie Rosa na okraj vany

RS 025.00
Osvěží vaše smysly a originálně spojuje praktickou funkci s přidanou estetickou hodnotou. Vana se napouští - sledujte, jak se její osvěžující proud spojuje s dokonalou krásou kovové armatury a s životadárnou energií dopadá na hladinu.


Série

Energie vodního živlu

Osvěžte si smysly při napouštění vany pomocí stojánkové baterie ve stylu vodopádu. Originální spojení praktické funkce s přidanou estetickou hodnotou vytváří z vodopádů na vaně jedinečný zážitek. Vana se napouští - sledujte, jak se její osvěžující proud spojuje s dokonalou krásou kovové armatury a s životadárnou energií dopadá na hladinu.

Vanové stojánkové baterie

Jedinečný zážitek

Zrakový i sluchový vjem při napouštění vany vodopádem se spojují do originálního zážitku, na který se budete pokaždé těšit.


Vanové stojánkové baterie

Design podle vany

Podle designu vany si můžete zvolit i vhodnou vanovou stojánkovou baterii, přirozeně oblé i minimalistické. Vanová stojánková baterie vám pokaždé zajistí zážitek a esteticky nenarušuje celistvost keramického obkladu na zdi.


Vanové stojánkové baterie

Přepínání z vany na sprchu

Líbí se vám napouštění vany vodopádem, ale nechcete přijít o sprchování? Není to nutné! Vanové vodopády disponují přepínačem, který umožňuje i sprchování.

Technické informace

Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme baterie Rosa kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome Při instalaci výrobků si zajistěte budoucí přístup k bateriím tak, aby byl umožněn jejich případný servis.

Při instalaci výrobků si zajistěte budoucí přístup k bateriím tak, aby byl umožněn jejich případný servis.

5 let zárukaEasyClean (sprchové hlavice)Ravak Cleaner ChromeSoftMove
Vanová baterie na okraj vany Rosa, 3-otvorová - napouštění vodopád

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X07P003 RS 025.00CR Vanová 4otovorová baterie, vodopád, se setem, chrom 6 390

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.