RAVAK Cleaner Chrome

Čistící prostředek RAVAK Cleaner Chrome určen k odstranění mastnoty a zbytků usazenin z chromovaných povrchů.

RAVAK Cleaner Chrome 500 ml

Skladem

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Dodání 2-7 dní

bez DPH 140 Kč

170 Kč

Technický popis

  • obsah: 500 ml
  • účel: na mastnotu a vodní usazeniny
  • použití: používejte bez omezení v rámci běžné denní údržby.

RAVAK Cleaner Chrome je speciální čistič k odstranění mastnoty a zbytků usazenin z chromovaných povrchů – vodovodních baterií, příslušenství vodovodních baterií a chromovaných povrchu sprchových koutů.

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Výrobek je klasifikován jako nebezpečný podle nařízení 1272/2008 CLP.

Nejlepší péče přímo od výrobce

Pro tu nejlepší péči o vaši koupelnu jsme vyvinuli vlastní řadu profesionálních čisticích prostředků. Naše přípravky šetrně, ale účinně vyčistí veškeré sanitární vybavení, odstraní vodovodní kámen z baterií, umyjí a naleští sklo a uvolní ucpané sifony a odpady. S našimi výrobky si můžete být jisti, že vaše koupelna bude zářit čistotou a nikdy nedojde k jejímu poškození.

Nejlepší péče přímo od výrobce

Účinné a bez rizika

Součástí běžných čisticích přípravků často bývají agresivní látky, jako například chlor, které mohou vybavení koupelny poškodit. Doporučujeme proto použít profesionální přípravky určené přímo na koupelnové vybavení. Všechny výrobky z naší řady čisticích přípravků pravidelně testujeme, můžeme se proto plně zaručit, že vaše koupelna zůstane v neporušeném stavu.

Účinné a bez rizika

Péče o sklo

Sprchové kouty a vanové zástěny jsou opatřeny unikátní ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®, která zajišťuje, že se na skle neusazují nečistoty a vodní kámen. Aby tento neviditelný štít byl zachován i po čase, je třeba sklo pravidelně ošetřovat přípravkem RAVAK AntiCalc Conditioner, a to jednou za dva až šest měsíců, podle tvrdosti vody.

Péče o sklo

Parametry

SIČ

X01106

Řada

Čistící prostředky

EAN

8595096892438

Délka obalu

10 cm

Šířka obalu

4 cm

Výška obalu

26 cm

Hmotnost

0,58 kg

Záruka (v měsících)

24

Data ke stažení