Vanová zástěna BVS1

Luxusní jednodílná zástěna na obdélníkové vany s vysoce kvalitními kovovými úchyty. Sklo je opatřeno ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Otočitelný výrobek pro levou i pravou variantu.

BVS1-80 vanová zástěna chrom+transparent (včetně B SETU)

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 5 860 Kč

Doprava zdarma

7 090 Kč

Technický popis

  • rozměry (šxv): 80x150 cm
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/P)
  • barevné provedení: B SET (kovové úchyty) v provedení chrom
  • výplň z bezpečnostního skla: 8 mm; Transparent

Zástěna se skládá z úchytů a jednoho pevného dílu skla, s kterým nelze pohybovat. Vysoce kvalitní kovové chromované úchyty spolu s 8 mm tvrzeným sklem zaručují kvalitu a luxusní vzhled. Vanovou zástěnu lze instalovat k obdélníkovým vanám (City, City Slim, Formy 01, Formy 01 Slim, Formy 02, Formy 02 Slim, 10°, 10° Slim, Chrome, Chrome Slim, Classic II, Campanula II, Vanda II) nebo na jakoukoliv klasickou obdelníkovou vanu s rovným horním lemem.

Sprchování i cákání bez obav

Užijte si koupel opravdu bez starostí. Vanová zástěna zajistí, že podlaha zůstane suchá a bezpečná a umožní vám i plnohodnotné sprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Pevnou, nebo pohyblivou?

Sprchové zástěny potěší zvláště svou praktickou funkcí. Nabízíme zástěny pevně ukotvené nebo naopak pohyblivé, které nabízí široký pohodlný vstup s různými způsoby úsporného skládání dovnitř vany.

Pevnou, nebo pohyblivou?

Řešení pro atypické vany

K rohovým a asymetrickým vanám vyvíjí naši designéři zástěny na míru, takže tvar vany dokonale kopírují. Myslíme také na sladění vany a zástěny s celkovým stylem koupelny. Proto nabízíme varianty dekorů výplní i barev rámů – bílá, černá, lesk chromu nebo satin.

Řešení pro atypické vany

Vyladěné na 100 %

Při výrobě zástěn využíváme naše mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou sprchových koutů. Proto máme dokonale vyladěné výrobní postupy, které zaručují mimořádnou pevnost a spolehlivost. Myslíme ale i na běžný provoz u vás doma. Bezpečnostní skleněné výplně jsou ošetřeny patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta brání usazování vodního kamene, aby zástěna vydržela dlouho krásná a čistá.

Vyladěné na 100 %

Hodí se ke každé vaně

Zástěnu můžete jednoduše instalovat také dodatečně na téměř jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem, včetně plechových a litinových.

Hodí se ke každé vaně

Jednoduchá montáž

Instalaci zástěny ke zdi zvládne každý pomocí několika šroubů.

Jednoduchá montáž

Parametry

Obj. čísla výrobků

7U840A00Z1, D01000A070

SIČ

7U840A00Z1SET

Tvar

K obdélníkovým vanám

Řada

Vanové zástěny

Barva

Chrom

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8595096894609, 8595096893954

Hmotnost

27,645 kg

Otevírání dveří

Pevná

Montážní rozměry

800 x 1500

Záruka (v měsících)

24

Technický nákres

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru