Sprchový kout Brilliant BSRV4

Bezpečnostní sklo rohového sprchového koutu Brilliant s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Výrobek je složen ze dvou sprchových dveří. Pro kompletní sprchový kout je nutné přikoupit B-SET v provedení lesklý chrom. Pantový systém otevírání.

Rozměr

Nevybrali jste si? Vytvořte si kout na míru

BSRV4-100 chrom+transparent

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 15 942 Kč

Doprava zdarma

19 290 Kč

Technický popis

  • rozměry: 100x100 cm
  • barevné provedení: B SET (panty, madla, úchyty) v provedení lesklý chrom
  • výplň z bezpečnostního skla: 6/8 mm; Transparent
  • výška výrobku: 195 cm

Výrobek se skládá ze dvou rovných pevných dílů a dvou rovných pohyblivých dílů, které tvoří otočné dveře. Zdvihový mechanismus zajistí aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištu při otevírání. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Perseus Pro, Perseus Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaných odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Sprchový kout BSRV4 je dodáván ve složení: pevné stěny, dveře, lišty v jednom balení. V druhém balení (B SET) jsou panty, úchyty, madla, montážní sada a 2 ks držáku Brilliant krátkého.
Obě části výrobku je nutno objednat samostatně (skla + B SET) nebo v setu.

Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Díky tomu můžeme garantovat velmi dlouhou životnost všech těchto prvků B SETU - byla potvrzena testem životnosti 30 let. Maximální stabilitu výrobku zajišťují držáky skla Brilliant, které je možno i k menším rozměrům sprchových koutů samostatně dokoupit. Sprchové kouty řady Brilliant se dokáží přizpůsobit stavebním nepřesnostem. Konečné ustavení výrobku lze seřídit až o 12 mm na každé straně.

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.

Klenot mezi sprchovými kouty

Elegance, cit pro detail, nadčasový vzhled. Brilliant je místo, kde se budete cítit dokonale, obklopeni dokonalým designem.

Klenot mezi sprchovými kouty

Sprcha na celý život

Kombinace masivních kovových prvků a odolného pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Testem životnosti na 30 let můžeme garantovat jejich dlouholetou funkčnost.

Sprcha na celý život

Koupelna bude v suchu

Dveře sprchového koutu nic nepropustí. Dovnitř, ani ven. Pomocí zdvihového pantového mechanismu se samy dovřou a perfektně utěsní.

Koupelna bude v suchu

Úklid za chviličku

Promyšlený design zjednodušuje úklid sprchy. Panty jsou zevnitř sprchového koutu zapuštěny do skla a tak ulehčují jeho údržbu.

Úklid za chviličku

Štít proti usazeninám

I ta nejčistší voda zanechává stopy. A to je (vodní) kámen úrazu. Skla chráníme patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta působí proti usazování vodního kamene a úklid tak bude zase o něco lehčí.

Štít proti usazeninám

Kout snadno seřídíte

Sprchové kouty Brilliant se dokáží přizpůsobit i stavebním nerovnostem. Ustavení výrobku snadno seřídíte až o 12 milimetrů.

Kout snadno seřídíte

Záruka 5 let

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto ke sprchovému koutu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Parametry

SIČ

1UVAAA00Z1

Řada

Sprchové kouty Brilliant

Barva

Chrom

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8595096894487

Délka obalu

69,5 cm

Šířka obalu

11 cm

Výška obalu

201,5 cm

Hmotnost

71,79 kg

Otevírání dveří

Pantové do prostoru

Montážní rozměry

983-995x983-995x1950
vstup 905 mm

Záruka (v měsících)

60

AntiCalc

Ano

Technický nákres

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru