Polička Slim C

Rovná polička Slim C v provedení černá/chrom.

Polička Slim C, černá/chrom

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (28)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 1 652 Kč

1 999 Kč

Technický popis

  • rozměr: 290 x 206 x 22 mm
  • materiál: eloxovaný hliník, chromovaná mosaz, prášková barva
  • barevné provedení: černá/chrom
  • způsob montáže: vrtáním
  • záruka: 5 let

Rovná plocha poličky je perforovaná tak, aby se voda nedržela na povrchu, přesto však poskytuje stabilitu umístěným předmětům. Uprostřed poličky jsou uchyceny tři spodní háčky, které udrží i těžší předmět jako je například fén. Kombinací dvou a více kusů poliček docílíte efektní sestavy s extra odkládací plochou. Doporučujeme kombinovat s rovnou poličkou Slim S.
Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na čtyři hmoždinky.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P576

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Černá/chrom

EAN

8592626056629

Délka obalu

30 cm

Šířka obalu

15 cm

Výška obalu

4 cm

Hmotnost

0,413 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres