Police na ručníky s držákem Chrome

Police na ručníky s držákem Chrome. V provedení lesklý chrom.

CR 330.00CR Police na ručníky s držákem, chrom

Na objednání

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (9)

Doba dodání 3 týdny

bez DPH 2 644 Kč

3 199 Kč

Technický popis

  • rozměr: 66 cm
  • barevné provedení: CR: chrome - chrom lesklý
  • způsob montáže: vrtáním
  • součást konceptu: Chrome
  • záruka: 5 let

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na čtyři hmoždinky a dvě ustavovací kovové upínací desky. Rozteč šroubků je 16 mm.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P194

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Chrom lesklý

EAN

8592626005344

Délka obalu

68 cm

Šířka obalu

23 cm

Výška obalu

14 cm

Hmotnost

2,187 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres

Videa k produktu