Držák s nádobkou a WC štětkou Chrome

Držák s nádobkou a WC štětkou Chrome. V provedení lesklý chrom a matné sklo.

CR 410.00CR Držák s nádobkou a WC štětkou, chrom

Skladem

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (48)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 892 Kč

1 079 Kč

Technický popis

  • barevné provedení: CR: chrome - chrom lesklý; matné sklo
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/P)
  • způsob montáže: vrtáním
  • záruka: 5 let

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Pravou nebo levou variantu výrobku získáte otočením výrobku a přetočením oválné krycí desky s logem. Montáž na dvě hmoždinky a ustavovací kovovou upínací desku. Rozteč šroubků je 15 mm. Držák je na vnitřní straně opatřen plastovým kroužkem pro měkké dosednutí skleněné nádoby.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P196

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Chrom lesklý

EAN

8592626005368

Délka obalu

39 cm

Šířka obalu

13 cm

Výška obalu

13 cm

Hmotnost

1,056 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres

Videa k produktu