Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

WC sedátko Vita slim

WC sedátko Vita slim

Záchodové sedátko WC Vita slim přináší subtilní a elegantní design a stylově doplní WC Vita RimOff. Je vyvinuté pro vaše maximální pohodlí i praktický přínos. Zpomalovací systém SoftClose zpříjemňuje jeho zavírání. Duroplastové sedátko je pevné a odolné, přičemž ve slim provedení si zachovává dojem lehkosti.


Série Příslušenství

Sanitární keramika dnes už představuje vysoce sofistikované a komplexní řešení, které vám její užívání usnadní a zpříjemní. Proto k samotným WC a bidetům RAVAK nabízíme i široký sortiment příslušenství jako jsou nejen toaletní sedátka, ale také ovládací tlačítka splachování v několika barevných provedení a designech, aby dokonale ladila s koupelnovým vybavením nebo i instalační moduly pro různé typy stěn. Od jednoho výrobce tak získáte vše, co pro vaši koupelnu či WC potřebujete.

Technické informace

  • rozměry (š/h/v): 364 x 450 x 51 mm
  • materiál: duroplast
  • zpomalovací systém SoftClose na zavírání WC sedátka
  • jednoduché odnímání WC sedátka pro lehkou údržbu
  • barevné provedení: bílá
  • záruka: 3 roky

Extra tenké WC sedátko Vita je vyrobeno z vysoce kvalitního duroplastu v bílé barvě. Antibakteriální složení sedátka omezuje množení bakterií, a to díky zapracovaným sloučeninám stříbra. Sedátko je určeno k WC Vita RimOff.

SoftClose – zpomalovací systém zavírání 
Funkce SoftClose je inovativní a praktickou vlastností WC sedátka, která přináší uživatelský komfort a bezpečnost, např. při náhlém uvíznutí prstů. Sklápěcí mechanismus v pantech se postará o pomalé a tiché dosednutí sedáku na toaletu i dovření jeho víka. 
Funkce SoftClose je navržena tak, aby byla odolná a spolehlivá i při častém používání. Představuje tak moderní standard pro pohodlí ve vaší koupelně.

Odnímatelnost WC sedátka
Zapomeňte na nepřístupná místa a zdlouhavé čištění. Sedátko lze z WC jednoduše vyjmout a dokonale vyčistit prostor pod ním, i sedátko samotné.

3 roky záruka
WC sedátko Vita slim

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X01861 364 x 450 x 51 WC sedátko Vita slim bílé 2 490

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.