Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vanová baterie na okraj vany Chrome, 4-otvorová - napouštění vodopád

Vodopád - vanová baterie Chrome na okraj vany

CR 025.00CR / CR 025.20BL
Osvěží vaše smysly a originálně spojuje praktickou funkci s přidanou estetickou hodnotou. Vana se napouští - sledujte, jak se její osvěžující proud spojuje s dokonalou krásou kovové armatury a s životadárnou energií dopadá na hladinu. Vyberete si baterie v tradičním chromovém nebo v trendy černém provedení.


Série

Energie vodního živlu

Osvěžte si smysly při napouštění vany pomocí stojánkové baterie ve stylu vodopádu. Originální spojení praktické funkce s přidanou estetickou hodnotou vytváří z vodopádů na vaně jedinečný zážitek. Vana se napouští - sledujte, jak se její osvěžující proud spojuje s dokonalou krásou kovové armatury a s životadárnou energií dopadá na hladinu.

Vanové stojánkové baterie

Jedinečný zážitek

Zrakový i sluchový vjem při napouštění vany vodopádem se spojují do originálního zážitku, na který se budete pokaždé těšit.


Vanové stojánkové baterie

Design podle vany

Podle designu vany si můžete zvolit i vhodnou vanovou stojánkovou baterii, přirozeně oblé i minimalistické. Vanová stojánková baterie vám pokaždé zajistí zážitek a esteticky nenarušuje celistvost keramického obkladu na zdi.


Vanové stojánkové baterie

Přepínání z vany na sprchu

Líbí se vám napouštění vany vodopádem, ale nechcete přijít o sprchování? Není to nutné! Vanové vodopády disponují přepínačem, který umožňuje i sprchování.

Technické informace

Vanová stojánková baterie Chrome - vodopád se instaluje na vanu s dostatečnou šířkou a rovností horního lemu - 3, 4 nebo 5ti otvorové.
Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

Při instalaci výrobků si zajistěte budoucí přístup k bateriím tak, aby byl umožněn jejich případný servis.

5 let zárukaKonceptyEasyClean (sprchové hlavice)Ravak Cleaner ChromeSoftMove
Vanová baterie na okraj vany Chrome, 4-otvorová - napouštění vodopád

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070073 CR 025.00CR Vanová 4otovorová baterie, vodopád, se setem, chrom 8 890
X070445 CR 025.20BL Vanová 4otovorová baterie, vodopád, se setem, černá 10 490

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.