Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Umyvadlová stojánková baterie Espirit BeCool ES 014.01

UMYVADLOVÁ STOJÁNKOVÁ BATERIE ESPIRIT 250 MM, S FUNKCÍ BECOOL

ES 014.01CR / ES 014.11WV / ES 014.21BLM / ES 014.21GB / ES 014.61RGB
Vyšší umyvadlová stojánková baterie je vyvinuta pro komfortnější mytí u klasického umyvadla. Přirozená krása této baterie vychází z pečlivě navržených proporcí každé jejich části. Utilitární design je pevným základem její jedinečnosti. Proto tato baterie vkusně doplní jakoukoliv koupelnu. Nebude na sebe strhávat pozornost, ale její krása vás bude těšit i po letech.
Baterie vybavené funkcí BeCool šetří spotřebu teplé vody a tím i energie. Jakto? Pohyb páky baterie totiž začíná ve střední poloze a teče z ní pouze studená voda. U standardních baterií se v této poloze ke studené už přimíchává i voda teplá. A to často zbytečně. Ta se při krátkém opláchnutí rukou totiž ani nedostane ven z potrubí. Systém BeCool zaručí, že se voda začne ohřívat, až když to vážně chcete. Když otočíte páku doleva.
Je na vás, jestli se barva stane jednotícím prvkem koupelny. Nebo díky ní zcela proměníte dojem z interiéru. Vyberte si barevnou variantu, která vaší koupelně dodá šmrnc. Dodáváme ji v pěti barevných provedeních: Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed, nebo Rose Gold Brushed.


Série Umyvadlové

V pěti barevných provedeních

Umyvadlové stojánkové baterie nabízíme v klasické výšce 190 mm nebo v prodloužené 250 mm, které se hodí pro větší a hlubší umyvadla, kdy můžete vodou napouštět například i vyšší nádoby. Extra vysoké baterie s výškou 340 mm jsou vhodné k umyvadlům na desku. Můžete je instalovat vedle umyvadla kamkoli, kde je to pro vás nejvíce pohodlné. Nabídku stojánkových umyvadel doplňuje tříotvorová baterie se zahnutým výtokem.
K umyvadlům bez předvrtaného otvoru pro stojánkovou baterii nabízíme umyvadlové podomítkové baterie, které nechávají více prostoru na umyvadle. Na všechny vodovodní baterie Espirit v pěti barevných provedeních nabízíme záruku 5 let.

Technické informace

 • výška baterie: 252 mm
 • kartuš (průměr, materiál): 25 mm, keramická
 • barevné provedení:
  • CR: Chrome - chrom lesklý
  • WV: White Velvet - bílá matná
  • BLM: Black Matt - černá matná
  • GB: Graphite Brushed - grafit kartáčovaný
  • RGB: Rose Gold Brushed - růžové zlato kartáčované
 • připojovací hadičky: flexibilní 700 mm, průměr DN6, G3/8
 • funkce úspory: BeCool
 • výpusť: bez
 • záruka: 5 let
 • vhodná: ke všem klasickým umyvadlům

Uvnitř baterie je důmyslný perlátor s funkcí EcoFlow. Průtok je omezený na 5l za minutu a obohacený o vzduch. Nejspíš si toho ani nevšimnete, ale projeví se to na vaší spotřebě vody, která bude nižší než u běžné baterie.

Baterie je vybavena funkcí BeCool, která šetří spotřebu teplé vody. Páka baterie se neotáčí doprava, ale začíná ve střední poloze, z níž teče výhradně studená voda. Ve střední poloze se voda zbytečně nemíchá, jako u standardních umyvadlových baterií, ale teplá voda se spustí až otočením páky doleva.

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními bateriemi Espirit shodného barevného provedení. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaEasyFixRavak Cleaner ChromeSkrytý perlátorEasyClean (vodovodní baterie)SoftMoveEcoFlowBeCool
Umyvadlová stojánková baterie Espirit BeCool ES 014.01

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070399 ES 014.01CR Umyvadlová baterie BeCool 250 mm, bez výpusti, Chrome 6 590
X070400 ES 014.11WV Umyvadlová baterie BeCool 250 mm, bez výpusti, White Velvet 8 590
X070402 ES 014.21BLM Umyvadlová baterie BeCool 250 mm, bez výpusti, Black Matt 9 090
X070401 ES 014.21GB Umyvadlová baterie BeCool 250 mm, bez výpusti, Graphite Brushed 9 990
X070403 ES 014.61RGB Umyvadlová baterie BeCool 250 mm, bez výpusti, Rose Gold Brushed 10 590

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

107 MB