Youtube Instagram

Baterie a doplňky

Podomítková baterie Flat bez přepínače

PODOMÍTKOVÁ BATERIE SPRCHOVÁ FLAT BEZ PŘEPÍNAČE PRO R-BOX VARI

FL 066.00
Podomítková baterie Flat bez přepínače je vhodná pro sprchové kouty s jednou sprchou nebo k vaně s napouštěním přepadem bez možnosti sprchování. Plynulé ovládání páky baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody.  Baterie je připravena pro použití instalačního tělesa R-Box Vari, které významně usnadňuje práci a zlepšuje výsledek celého díla.


Série Podomítkové

Podomítková baterie Flat s přepínačem je vhodná pro sprchové kouty s pevnou a ruční sprchou nebo k vanám s napouštěním přepadem s možností sprchování.
Podomítkovou baterii Flat bez přepínače nabízíme pro sprchové kouty s jednou sprchou, případně k vaně s napouštěním přepadem bez možnosti sprchování.
Keramické kartuše mají průměr 35 mm a stejně jako ostatní baterie této řady i pětiletou záruku.
Pro instalaci podomítkových baterií Flat do zdi je nutné využít podomítkového modulu R-box Vari RB 072.50. Montáž je jednoduchá a případná výměna vrchního pohledového dílu je bez komplikací. Prostřednictvím R-boxu Vari lze rozvod vody odvzdušnit bez odstávky vody.

Technické informace

  • kartuš (průměr: materiál): 35 mm, keramická
  • záruka na baterii: 5 let
  • vhodná: do sprchových koutů s jednou sprchou nebo k vaně s napouštěním přepadem, bez možnosti sprchování

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními bateriemi Flat. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

Základní těleso pro podomítkovou baterii R-box Vari RB 072.50 není součástí baterie a je nutné jej dokoupit. R-box Vari obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody, ani jiný vodoinstalační materiál. R-box Vari obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit bez odstávky vody. R-box má jasně šipkou označenou horní část výrobku pro správnou orientaci vlastního těla baterie.

5 let zárukaRavak Cleaner ChromeSoftMoveKovové provedení
Podomítková baterie Flat bez přepínače

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070124 FL 066.00 Podomítková bez přepínače pro R-box 2 890
X070139 RB 072.50 Základní těleso pro podomítkové baterie, R-box Vari 2 690

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

23,1 MB