Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Podomítková baterie 10° Free

Podomítková baterie vanová/sprchová 10° Free s přepínačem

TD F 061.00
Svým uložením na stěně se armatura o 10° mírně naklání směrem k uživateli. Ovládání je tak ještě příjemnější, design ještě vstřícnější a vaše spokojenost ještě větší. Nově s designem hladké plochy ovládací páky.


Série Podomítkové

Podomítkové baterie 10° Free nabízíme jako vanové i sprchové, a to ve variantě s přepínačem i bez, podle konkrétních podmínek v koupelně. Přepínač slouží ve vaně k přepínání mezi napouštěním přepadem a sprchováním. Ve sprchovém koutu přepíná mezi pevnou hlavovou a ruční sprchou. Série 10° Free nabízí design hladké plochy ovládací páky.

Uložení podomítkové baterie 10° Free je na stěně o 10° nakloněno směrem k ruce. Páka se tak pohodlně uchopuje, ale přesto při koupání a sprchování nepřekáží.

Pro usnadnění montáže nabízíme i k podomítkovým bateriím 10° Free (k typům TD F 065.00 a TD F 066.00) univerzální instalační těleso R-box. Na rozdíl od klasických podomítkových baterií je vlastní instalace R-boxu mnohem jednodušší a případná výměna vrchního, pohledového dílu, jednodušší. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody.

Technické informace

Tato podomítková baterie je celotělová a instaluje se přímo do zdi, není určena pro R-box. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie 10° Free kombinovat s ostatními výrobky konceptu 10° a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaKonceptyEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Podomítková baterie 10° Free

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070134 TD F 061.00CR.O2 Podomítková baterie, automat, 2cestná s tělesem, chrom 3 590

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.