Držák na ručník 10°

Držák na ručník 10°. V provedení lesklý chrom.

Barva

Chrom lesklý

TD 310.00CR Držák na ručník, chrom

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 1 066 Kč

1 290 Kč

Technický popis

  • rozměr: 63 cm
  • barevné provedení: CR chrome - chrom lesklý
  • způsob montáže: vrtáním
  • součást řady: 10°
  • záruka: 5 let

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na hmoždinky a ustavovací kovovou upínací desku.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P325

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Chrom lesklý

EAN

8592626020958

Délka obalu

8,5 cm

Šířka obalu

4,5 cm

Výška obalu

64 cm

Hmotnost

0,722 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres

Data ke stažení

Videa k produktu