OUTLET

Vanové dveře AVDP3

Třídílné posuvné vanové dveře na obdélníkové vany. V bílém provedení a s výplní z neprůhledného plastu s dekorem Rain. Otočitelný výrobek pro levou i pravou variantu.

Rozměr

Barva

Bílá

Výplň

AVDP3-120 bílá+rain

Skladem: 11 ks

Dodání 2-7 dní

bez DPH 1 955 Kč

2 365 Kč

Technický popis

  • rozměry: 120x137 cm
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/R)
  • barevné provedení: bílá
  • výplň z umělé hmoty: 3 mm; Rain

Zástěna se skládá ze svislého ustavovacího profilu a jednoho pevného dílu, s kterým nelze pohybovat. Minimum profilů a hladké bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm bez dekoru zjednodušuje údržbu. Otočením výrobku o 180° získáte variantu vstupu zprava či zleva. Vanovou zástěnu lze instalovat k obdélníkovým vanám (City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, 10° Slim, Chrome, Chrome Slim, Classic II, Campanula II, Vanda II) nebo na jakoukoliv klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem. Standardní výška zástěny je 1370 mm.

Sprchování i cákání bez obav

Užijte si koupel opravdu bez starostí. Vanová zástěna zajistí, že podlaha zůstane suchá a bezpečná a umožní vám i plnohodnotné sprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Pevnou, nebo pohyblivou?

Sprchové zástěny potěší zvláště svou praktickou funkcí. Nabízíme zástěny pevně ukotvené nebo naopak pohyblivé, které nabízí široký pohodlný vstup s různými způsoby úsporného skládání dovnitř vany.

Pevnou, nebo pohyblivou?

Řešení pro atypické vany

K rohovým a asymetrickým vanám vyvíjí naši designéři zástěny na míru, takže tvar vany dokonale kopírují. Myslíme také na sladění vany a zástěny s celkovým stylem koupelny. Proto nabízíme varianty dekorů výplní i barev rámů – bílá, černá, lesk chromu nebo satin.

Řešení pro atypické vany

Vyladěné na 100 %

Při výrobě zástěn využíváme naše mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou sprchových koutů. Proto máme dokonale vyladěné výrobní postupy, které zaručují mimořádnou pevnost a spolehlivost. Myslíme ale i na běžný provoz u vás doma. Bezpečnostní skleněné výplně jsou ošetřeny patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta brání usazování vodního kamene, aby zástěna vydržela dlouho krásná a čistá.

Vyladěné na 100 %

Hodí se ke každé vaně

Zástěnu můžete jednoduše instalovat také dodatečně na téměř jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem, včetně plechových a litinových.

Hodí se ke každé vaně

Jednoduchá montáž

Instalaci zástěny ke zdi zvládne každý pomocí několika šroubů.

Jednoduchá montáž

Parametry

SIČ

40VG010241

Tvar

K obdélníkovým vanám

Řada

Vanové zástěny

Barva

Bílá

Výplň

Rain

Typ výplně

Plast

EAN

8595096820325

Délka obalu

119 cm

Šířka obalu

6 cm

Výška obalu

139 cm

Hmotnost

13,5 kg

Otevírání dveří

Posuvná

Montážní rozměry

1170-1210x1370

Záruka (v měsících)

24

AntiBlock

Ano

Technický nákres