Vanová zástěna VSK2 Rosa

Dvoudílná pohyblivá vanová zástěna na vany Rosa I 140. V bílém provedení a s výplní z neprůhledného plastu s dekorem Rain. Levá varianta.

Rozměr

Varianta

Levá

Výplň

VSK2 Rosa 140 L, bílá+rain

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Dodání 2-7 dní

bez DPH 3 463 Kč

4 190 Kč

Technický popis

  • rozměry: 140 cm
  • typové provedení: levá (L)
  • barevné provedení: bílá
  • výplň z umělé hmoty: 3 mm; Rain
  • výška výrobku: 150 cm

Vanovou zástěnu lze instalovat na Rosa I shodného rozměru a varianty (L/P) - (např. VSK2 Rosa 140 L k vaně Rosa I 140 L). Zástěna se skládá z pevné a pohyblivé části, kterou lze složit do vnitřního prostoru nad vanu. Konstrukce je vyrobena ze silnostěnných hliníkových profilů s kvalitní povrchovou úpravou a maximální těsností. Standardní výška zástěny je 1500 mm. Vanovou zástěnu VSK2 Rosa doporučujeme pro lepší fixaci upevnit pomocí držáku VSK2 krátkého nebo dlouhého, který je nutno dokoupit - není součástí balení.

Sprchování i cákání bez obav

Užijte si koupel opravdu bez starostí. Vanová zástěna zajistí, že podlaha zůstane suchá a bezpečná a umožní vám i plnohodnotné sprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Pevnou, nebo pohyblivou?

Sprchové zástěny potěší zvláště svou praktickou funkcí. Nabízíme zástěny pevně ukotvené nebo naopak pohyblivé, které nabízí široký pohodlný vstup s různými způsoby úsporného skládání dovnitř vany.

Pevnou, nebo pohyblivou?

Řešení pro atypické vany

K rohovým a asymetrickým vanám vyvíjí naši designéři zástěny na míru, takže tvar vany dokonale kopírují. Myslíme také na sladění vany a zástěny s celkovým stylem koupelny. Proto nabízíme varianty dekorů výplní i barev rámů – bílá, černá, lesk chromu nebo satin.

Řešení pro atypické vany

Vyladěné na 100 %

Při výrobě zástěn využíváme naše mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou sprchových koutů. Proto máme dokonale vyladěné výrobní postupy, které zaručují mimořádnou pevnost a spolehlivost. Myslíme ale i na běžný provoz u vás doma. Bezpečnostní skleněné výplně jsou ošetřeny patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta brání usazování vodního kamene, aby zástěna vydržela dlouho krásná a čistá.

Vyladěné na 100 %

Hodí se ke každé vaně

Zástěnu můžete jednoduše instalovat také dodatečně na téměř jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem, včetně plechových a litinových.

Hodí se ke každé vaně

Jednoduchá montáž

Instalaci zástěny ke zdi zvládne každý pomocí několika šroubů.

Jednoduchá montáž

Parametry

SIČ

76L7010041

Tvar

K rohovým vanám

Řada

Vanové zástěny

Barva

Bílá

Výplň

Rain

Typ výplně

Plast

EAN

8595096830034

Délka obalu

46 cm

Šířka obalu

8 cm

Výška obalu

153 cm

Hmotnost

6,47 kg

Otevírání dveří

Otočná dovnitř

Montážní rozměry

výška 1500

Záruka (v měsících)

24

Technický nákres

Videa k produktu

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru