Sprchové dveře Brilliant BSD2

Bezpečnostní sklo sprchových dveří Brilliant s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Pro kompletní sprchový kout je nutné přikoupit B-SET v provedení lesklý chrom. Pantový systém otevírání. Levá varianta.

Rozměr

Varianta

Levá

Nevybrali jste si? Vytvořte si kout na míru

BSD2-100 A-L chrom+transparent

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 9 050 Kč

Doprava zdarma

10 950 Kč

Technický popis

  • rozměry: 100 cm
  • typové provedení: levé (L)
  • barevné provedení: B SET (panty, madla, úchyty) v provedení lesklý chrom - nutno dokoupit zvlášť
  • výplň z bezpečnostního skla: 6/8 mm; Transparent
  • výška výrobku: 195 cm

Výrobek se skládá ve dvou pevných dílů, z nichž jeden díl tvoří otočné dveře. Zdvihový mechanismus zajistí aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištu při otevírání. Levá nebo pravá varianta výrobku je dána umístěním pantů otočných dveří při pohledu zvenku. Montuje se do obloženého rohu koupelny (do vyzděné niky) na vaničky RAVAK Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Sprchové dveře BSD2 jsou dodávány ve složení: skleněný kout v jednom balení. V druhém balení (B SET) jsou kovové části. Obě části výrobku je nutno objednat samostatně (skla + B SET). 

Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Díky tomu můžeme garantovat velmi dlouhou životnost všech těchto prvků B SETU - byla potvrzena testem životnosti 30 let. Maximální stabilitu výrobku zajišťuje držák skla Brilliant, které je možno i k menším rozměrům sprchových dveří samostatně dokoupit. Sprchové dveře Brilliant BSD2 se dokáží přizpůsobit stavebním nepřesnostem.

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.

Klenot mezi sprchovými kouty

Elegance, cit pro detail, nadčasový vzhled. Brilliant je místo, kde se budete cítit dokonale, obklopeni dokonalým designem.

Klenot mezi sprchovými kouty

Sprcha na celý život

Kombinace masivních kovových prvků a odolného pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Testem životnosti na 30 let můžeme garantovat jejich dlouholetou funkčnost.

Sprcha na celý život

Koupelna bude v suchu

Dveře sprchového koutu nic nepropustí. Dovnitř, ani ven. Pomocí zdvihového pantového mechanismu se samy dovřou a perfektně utěsní.

Koupelna bude v suchu

Úklid za chviličku

Promyšlený design zjednodušuje úklid sprchy. Panty jsou zevnitř sprchového koutu zapuštěny do skla a tak ulehčují jeho údržbu.

Úklid za chviličku

Štít proti usazeninám

I ta nejčistší voda zanechává stopy. A to je (vodní) kámen úrazu. Skla chráníme patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta působí proti usazování vodního kamene a úklid tak bude zase o něco lehčí.

Štít proti usazeninám

Kout snadno seřídíte

Sprchové kouty Brilliant se dokáží přizpůsobit i stavebním nerovnostem. Ustavení výrobku snadno seřídíte až o 12 milimetrů.

Kout snadno seřídíte

Záruka 5 let

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto ke sprchovému koutu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Parametry

SIČ

0ULAAA00Z1

Řada

Sprchové kouty Brilliant

Barva

Chrom

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8595096894203

Délka obalu

56 cm

Šířka obalu

4 cm

Výška obalu

193 cm

Hmotnost

38,452 kg

Otevírání dveří

Pantové do prostoru

Montážní rozměry

990-1005x1950
vstup 529 mm

Záruka (v měsících)

60

AntiCalc

Ano

Technický nákres

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru