Držák sprchy plast

Plastový držák sprchy. V provedení lesklý chrom.

610.00CR Držák sprchy, pevný, chrom

Skladem

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (7)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 61 Kč

74 Kč

Technický popis

  • materiál: plast
  • barevné provedení: CR: chrome - chrom lesklý

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Držák sprchy lze spárovat s běžně dostupným příslušenstvím.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P010

Tvar

Držáky sprchy, vývody a tyče

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Chrom lesklý

EAN

8595096870030

Délka obalu

8 cm

Šířka obalu

5,5 cm

Výška obalu

7 cm

Hmotnost

0,055 kg

Záruka (v měsících)

24

Technický nákres

Data ke stažení