Youtube Instagram Pinterest

Umývání rukou jako návštěva galerie

Umyvadla Yard

více o produktu

Umyvadlo Solo

Umyvadlo Solo

Nabízí velký mycí prostor, vzhled založený na nevšední kombinaci přímek a oblých tvarů a moderní materiál umyvadlu Solo zajišťuje dlouhodobě stálý vzhled a funkčnost. V koupelně skvěle doplní volně stojící vanu Solo.

Ocenění pro umyvadlo Solo:
Ocenění pro umyvadlo Solo


Série Solo

Prověřené tvary obdélníku a oválu pro novou estetiku koupelny

Umyvadlo, které v sobě kloubí prověřené tvary obdélníku a oválu pro novou estetiku koupelny. Možnost kombinovat i s volně stojící vanou Solo.

Umyvadla Solo

Design setu Solo

Umyvadlo tvoří sehranou dvojici s volně stojící vanou stejného tvaru, který je typický svým vizuálním zakotvením na obdélníkové základně rozvinuté směrem vzhůru k lemu v oblých křivkách.


Umyvadla Solo

Možnost kombinací

Umyvadlo Solo poskytuje neocenitelnou možnost hrát si s prostorem a splnit požadavky jeho uživatelů. Je vhodné do koupelny pro jednoho, ale dají se použít i dvě vedle sebe na dvě desky, stejně tak jako stylově sladěná vana usadí i dva koupající se. Z široké nabídky vodovodních baterií si snadno vyberete ladící tvar i praktickou výšku.


Umyvadla Solo

Moderní materiál

Litý mramor umožňuje dosahovat precizně zpracovaných tvarů a dokonale rovných ploch, je odolný, celistvý a velmi pevný. Pro výrobu umyvadel je ideální.

Ocenění pro umyvadlo Solo:
Ocenění pro umyvadlo Solo

Technické informace

Montáž umyvadla Solo se provádí na desku pod umyvadlo nebo na skříňku pod umyvadlo na desku SUD 260.01. Nelze samostatně pověsit na zeď. Umyvadlo je bez přepadu a je nutné použít pevnou umyvadlovou piletu. K umyvadlu Solo doporučujeme na desku instalovat extra prodlouženou umyvadlovou stojánkovou baterii Chrome CR 015.00 o výšce 311 mm nebo extra prodlouženou umyvadlovou stojánkovou baterii 10° TD 015.00 o výšce 334 mm.

5 let záruka
Umyvadlo Solo

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
XJX01358000 580 x 400 x 140 Umyvadlo Solo 580 bez přepadu 6 890
X01439 Umyvadlová pileta pevná, chrom 530,-
X01371 Umyvadlový sifon, chrom 2 290
X01612 Umyvadlový sifon nábytkový 415,-

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

4,1 MB

Volitelné doplňky