Youtube Instagram

Baterie a doplňky

Podomítková baterie Flat s přepínačem

PODOMÍTKOVÁ BATERIE VANOVÁ/SPRCHOVÁ FLAT S PŘEPÍNAČEM PRO R-BOX VARI

FL 065.00
Podomítková baterie Flat s přepínačem je vhodná pro sprchové kouty s pevnou a ruční sprchou nebo k vanám s napouštěním přepadem s možností sprchování.Průtok vody se ovládá pouhým zatlačením přepínače směrem ke zdi. Plynulé ovládání páky baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Baterie je připravena pro použití instalačního tělesa R-Box Vari, které významně usnadňuje práci a zlepšuje výsledek celého díla.


Série Podomítkové

Podomítková baterie Flat s přepínačem je vhodná pro sprchové kouty s pevnou a ruční sprchou nebo k vanám s napouštěním přepadem s možností sprchování.
Podomítkovou baterii Flat bez přepínače nabízíme pro sprchové kouty s jednou sprchou, případně k vaně s napouštěním přepadem bez možnosti sprchování.
Keramické kartuše mají průměr 35 mm a stejně jako ostatní baterie této řady i pětiletou záruku.
Pro instalaci podomítkových baterií Flat do zdi je nutné využít podomítkového modulu R-box Vari RB 072.50. Montáž je jednoduchá a případná výměna vrchního pohledového dílu je bez komplikací. Prostřednictvím R-boxu Vari lze rozvod vody odvzdušnit bez odstávky vody.

Technické informace

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat s ostatními bateriemi Flat. Na vnější čištění doporučujeme používat čistící přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

Základní těleso pro podomítkovou baterii R-box Vari RB 072.50 není součástí baterie a je nutné jej dokoupit. R-box Vari obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box Vari obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit bez odstávky vody. R-box má jasně šipkou označenou horní část výrobku pro správnou orientaci vlastního těla baterie.

30 let životnost kartušeZáruka 5 letRavak Cleaner ChromeEasyClean (vodovodní baterie)Soft moveKovové provedení
Podomítková baterie Flat s přepínačem

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070123 FL 065.00 Podomítková s přepínačem pro R-box 3 290
X070139 RB 072.50 Základní těleso pro podomítkové baterie, R-box Vari 2 490

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 2-7 dní.

Data ke stažení

23,1 MB