Youtube Instagram Google+

Produkty

Novinky

obrázek

Nová obdélníková vana v konceptu 10°

I přes pohodlný rozměr 170 cm působí subtilně a účelně využívá svůj vnitřní prostor. Je odlehčená a moderně svěží a přesně navazuje na jednoduchou nosnou myšlenku celého konceptu, která spočívá v maximálním zjednodušení tvarů a ve hře s úhlem 10°.


obrázek

Nová série sprchových koutů 10°

Zahrnuje to nejlepší po stránce designu i kvality. Sprchové kouty 10° mají panty a madla vyrobené z poctivého kovu a spolehlivý systém posuvného zavírání, který garantuje dlouhodobě bezproblémový chod bez křížení a zadrhávání dveřních dílů. Klasický čtvercový nebo obdélníkový půdorys je v současnosti nejoblíbenějším řešením. K tomu koncept 10°nabízí ještě něco navíc – nový asymetrický sprchový kout 10AP4, který vychází z půdorysu obdélníku. Autor Kryštof Nosál ho o 10° pootočil a kout tak uživatelům nabízí úsporu místa v prostoru koupelny i nečekané odkládací plochy uvnitř. Asymetrický model 10AP4 má zvenčí potlačený roh, který neohrožuje uživatele při procházení kolem, zevnitř však poskytuje prostor stejně velký jako obdélníkový kout.


obrázek

Inovovaný koncept BeHappy II

Výjimečné řešení koupání a sprchování na malém prostoru. Sáhnete-li po inovovaném konceptu BeHappy II získáte ucelený set promyšlených výrobků určených nejen pro nejmenší koupelny. Nově totiž nabízí i umyvadlo klasických tvarů se skříňkou pro uložení koupelnových nezbytností. Koupelna BeHappy tak zvládne vše, co potřebujete na 2m2, ale prosadí se i na větší ploše.


obrázek

Asymetrická vana Chrome

Koncept Chrome se znovu rozrostl a nově nabízí kromě klasické vany i vanu asymetrickou. Nová vana je ideální pro labužnické koupání. Je pohodlná díky své pozvolné zádové části, má dostatečně velké odkládací plochy a směr sezení ve vaně jsme natočili tak, aby poskytovala i lepší výhledy do prostoru koupelny.


obrázek

Vana City Slim

Komfortní, pohodlná a přesto decentní vana City, která se už začala zabydlovat v koupelnách, dostala ještě elegantnější sestru City Slim s delikátně jemným horním okrajem, jehož výška pouhých 15 mm představuje horký designový trend. City Slim přichází také s nabídkou nových obkládacích panelů. Svou vanu tak nemusíte obkládat zdivem a keramikou, stačí si k ní koupit jeden z designově sladěných panelů v barvě ořechu, dubu, satinového (kartáčovaného) dřeva nebo prostě jen čistě bílý. Panel zcela mění styl vany, má efektní oblé hrany, nainstaluje se během pár minut, je voděodolný a naprosto kompaktní bez jakýchkoli znatelných přechodů.


obrázek

Vana Freedom W

Myšlenkou navazuje na úspěch vany Freedom O uvedené na trh v roce 2013. Dokonale oblé křivky této vany si okamžitě získaly přízeň zákazníků a z Freedom O se stala nová ikona. Nová Freedom W rozvíjí její princip, je o pár centimetrů menší (166 x 80 cm), a tím útulnější a nabízí příjemné ukotvení u zdi včetně tolik potřebného odkládacího místa. Luxusní relaxaci tak můžete zažít i v koupelně, která nedovoluje umístění vany v prostoru.


obrázek

Koupelnový nábytek Formy

Nový koupelnový nábytek Formy úzce navazuje na trendová umyvadla na desku. Vychází z desky v šířce 80/100/120 cm, pod kterou autor Kryštof Nosál zespodu přisadil dvě zásuvky. Vzniká tak horizontálně koncipovaný tvar s velkým úložným prostorem jak navrchu kolem umyvadla, tak skrytý uvnitř v zásuvkách. Uživatel tak může sám regulovat množství věcí, které chce v koupelně vystavit oproti těm, co raději skryje. Skříňku se zásuvkami doplňuje i boční vysoká skříňka s poličkami a zrcadlo s poličkou z matného skla.


obrázek

Koupelnový nábytek Natural

Čistě elegantní nábytek Natural spojený s umyvadly z litého mramoru se hodí do každé moderní koupelny. Množství rozměrových variant i možností kombinace otevřených ploch a zavřených prostor jej předurčuje k široké paletě využití. Nabídka zahrnuje skříňky se zásuvkami, které jednoduše uklidí vše, co v koupelně nechcete mít na očích, ale i otevřené plochy vhodné k vystavení oblíbených předmětů. Koncept sestává z umyvadlové skříňky se dvěma zásuvkami a ze dvou nižších bočních skříněk s a nebo bez dvířek. Styl koupelny tak lze dolaďovat vystavením jednotlivých předmětů a sladěním vystavených barev ručníků a kosmetiky.


obrázek

Keramická umyvadla Ceramic

RAVAK rozšiřuje svůj sortiment umyvadel na desku i o keramiku. Nově si tak do koupelny můžete vybírat ze dvou modelů řady Ceramic. Oba spojují jejich jemné tvary, které jsou v efektním kontrastu s poctivou hutností odolného přírodního materiálu. Oblé tvary keramického umyvadla Ceramic O příjemně vyvažují strohost pravých úhlů v koupelně, pozvolné linie působí uklidňujícím dojmem. Keramické umyvadlo Ceramic R jde v trendu moderních přímých linek, ale potlačuje jejich ostrost, zklidňuje je a zaobluje.