Youtube Instagram

Produkty

Novinky

obrázek

Keramická umyvadla Uni Slim

Nová umyvadla Uni Slim v sobě spojují všechny přednosti moderních umyvadel. Jsou v aktuálním designovém trendu, jejich umístění na desku dává majiteli maximální svobodu při finálním plánování koupelny a tenkostěnné provedení jim dodává delikátní krásu v kombinaci s poctivostí tradičního keramického materiálu. Umyvadla Uni Slim nabízíme ve čtyřech tvarových variantách, které se všechny drží pravidel pro klasickou nadčasovou estetiku. Kulatý tvar o průměru 40 cm může mít moderně ploché dno (Uni Slim) nebo tvar zaoblené misky (Uni B Slim). Jeho ověřená velikost i hloubka vybízí i ke kombinování po dvou na desce pro větší rodinu. Tvar umyvadla Uni S Slim se inspiroval čtvercem, zaoblil však jeho ostré hrany. Obdélník umyvadla Uni R Slim nabízí pohodlnou šířku a jeho vyklenutý tvar udrží všechnu vodu uvnitř tak, aby okolí zůstalo suché.

obrázek

Baterie 10° Free

Design 10° autora Kryštofa Nosála představuje jeden z milníků v sortimentu produktů RAVAK. Posbíral mnohá mezinárodní ocenění za inovativní řešení a postupně se rozrostl v kompletní koupelnový koncept. Díky velké oblibě u zákazníků jsme připravili novou verzi těchto baterií. Nyní tak série 10° zahrnuje jak baterie s autorským prvkem na páce, tak minimalistickou verzi 10° Free bez tohoto prolisu. Oběma zůstává společný jemný náklon o 10° směrem k ruce.

obrázek

Baterie Puri

Vodovodní baterie v minimalistickém stylu se hodí do všech moderních interiérů. Určujícím prvkem jejich designu je kruhový profil válce, který dobře ladí s ostatním koupelnovým vybavením. V rámci uceleného setu, který pokrývá nejpoužívanější typy využití baterií v koupelně (dva druhy umyvadlových baterií, termostatická sprchová baterie a vanová baterie) představuje RAVAK unikátní technické řešení vanové baterie. Ta má uvnitř speciální rotační kartuš s přepínáním vana/sprcha, výrobce tak mohl odstranit vizuálně rušivý přepínač z obvyklého umístění na těle baterie. Veškerý chod baterie se tak ovládá pohybem páky doprava nebo doleva, a to jak teplota, tak i způsob použití - doprava (sprcha) či doleva (vana).

obrázek

Nové téma pro vaši koupelnu – použijte černé akcenty

Tam, kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Nové sprchové kouty, zástěna a sedátka v černém provedení dodají koupelně hloubku a atraktivitu, protože černá je královnou elegance, základem nejen šatníku, ale i jakéhokoli moderního interiéru. Decentně použité černé akcenty na koupelnovém vybavení jsou proto nadčasové a snadno kombinovatelné. RAVAK nově nabízí sprchové kouty Walk-In (typy Wall, Corner, Free) s černými bočními profily, vzpěrami a opěrkami, které skvěle podtrhnou čistou krásu velkých ploch masivního bezpečnostního skla. U sprchových koutů Pivot se černá promítla na subtilním kovovém rámu, na madlech a na pantu, v jehož pouzdru se otáčí prakticky nezničitelný nerezový čep. Ten koutu poskytuje záruku bezproblémového otevírání. Sprchový kout na stejnou vlnu naladí i sklopné sedátko ze série OVO P nebo OVO B s černou kovovou konstrukcí kombinovatelnou s čirou, mléčně bílou či oranžovou sedací plochou.

obrázek

Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Jeden ze zákaznicky nejúspěšnějších sprchových koutů RAVAK se dočkal vizuálního omlazení. Nový zeštíhlený rám dodává koutu Blix Slim nový švih a energii, zachovává však jeho oblíbené vlastnosti jako je systém tichého chodu, který zabraňuje křížení a zadrhávání posuvných dílů nebo třeba praktický vypínací mechanismus dveří umožňující odklopit dole dveřní díl pro dokonalé vyčištění těžko dostupných míst. Sprchové kouty Blix Slim vyrábíme ve čtvrtkruhovém nebo rohovém provedení i jako sprchové dveře vhodné do niky.

obrázek

Volně stojící vana a umyvadlo SOLO

Podtitul nové vany od designéra Kryštofa Nosála by mohl znít „Sólo pro čisté tvary“, protože autor v ní inovativním způsobem skloubil dva nejjednodušší tvary – obdélníkovou základnu, která vaně dodává vizuální stabilitu, s  oválnou horní partií vyvolávající příjemný uklidňující dojem. Svým minimalistickým výrazem akrylátová vana SOLO koupelně dominuje, a to nejen díky nezávislosti na prostoru. Stylově s ní ladí umyvadlo na desku SOLO vyrobené z litého mramoru. Vana je vhodná i pro koupel ve dvou díky odtoku umístěnému uprostřed a pozvolnému sklonu zad symetricky na obou stranách.

obrázek

Univerzální skříňka pod umyvadla na desku

Designový solitér s velkorysým úložným prostorem. Umyvadlo položené na desce je absolutním trendem současných koupelen. Nabízí se k němu spousta místa kolem i možnost umístit si vodovodní baterii podle individuálních požadavků. Kam ale uklidit narůstající počet drobností v koupelně? Do skříňky. Nová univerzální skříňka SUD pod umyvadla na desku má objemnou zásuvku s automatickým dojezdem, a ačkoli kromě bílé lakované verze zdařile imituje i ořechové či dubové nebo satinované dřevo, zároveň je vysoce voděodolná. Její vnější voděodolnost je komplexní díky korpusu vyrobeném z hloubkově impregnovaného materiálu, který je navíc na povrchu potažen nepropustnou fólií. Design skříňky zaujme na první pohled neobvyklými zaoblenými rohy nejen v přední části, ale i u zdi a elegantním hliníkovým madlem.

obrázek

WC Classic RimOff

S technologií, která udrží mísu skutečně čistou a v designu ideálně naladěném na koncept Classic. Toaleta Classic RimOff zcela postrádá oplachový lem, eliminuje tak riziko usazování nečistot. Bez oplachového lemu uvnitř toaletní mísy nevznikají žádné nedostupné skrýše, toaletní mísa je dokonale hladká, přehledná a nečistoty nemají kde ulpívat. Speciální konstrukce toalety umožňuje precizní oplach pouhým proudem vody bez nutnosti dočišťování. Design WC Classic RimOff je přizpůsoben stylu stejnojmenného konceptu, který zahrnuje i několik van, umyvadel, baterií a koupelnový nábytek. I koupelnu spojenou s WC tak můžete mít vybavenou v ladícím designu. Účelnou zajímavostí u WC Classic RimOff je jeho příjemně jednoduchá montáž tzv. click systémem. Toaletu stačí nacvaknout na čepy ve zdi, ty jí bezpečně zachytí a zbývá pouze utažení, při kterém se už nevyžaduje současné přidržování těžkého masivního kusu keramiky.

obrázek

Nová umyvadla na desku v tenkostěnném provedení

Umyvadla na desku představují současný trend moderní koupelny. Umožňují bezpočet možností, jak desku pod umyvadlo ztvárnit, kam na ní umyvadlo usadit, kam k němu instalovat baterii… A provedení umyvadla z tenkostěnné keramiky jim navíc dodává neodolatelnou vizuální lehkost. Tenkostěnná umyvadla nově nabízíme v různých tvarech, ať už je to klasický kruh u umyvadel Uni nebo ovál u umyvadla Ceramic O či obdélník se zaoblenými hranami u umyvadla Ceramic R.