Youtube Instagram Google+

Produkty

Novinky

obrázek

Koncept 10°

Nejlepší věci bývají ty nejjednodušší. Na stejném principu je založen i nový koupelnový koncept 10°(čti 10 stupňů). Asymetrická vana, umyvadla i baterie budí vstřícný dojem a svým netypickým uložením získaly i praktický užitek. To vše díky prostému pootočení či naklonění o 10°. Koncept 10° oceněn v soutěži Elle Decoration Design Award.

obrázek

Solitérní vana Freedom R a baterie do podlahy FM 081.00

Solitérní vana v přímých liniích bez nadbytečných příkras. I přes pocitovou křehkost a subtilnost přirozeně ovládne prostor, ale zároveň designově nepřebije ostatní vybavení.

obrázek

Sprchový kout Blix pro hlubokou sedací vaničku Sabina

Ideální řešení pro koupání i sprchování dětí nebo seniorů, k namáčení prádla nebo k oblíbeným relaxačním lázním dolních končetin. Oblíbený posuvný sprchový kout v kombinaci s hlubokou sedací vaničkou vytváří bezpečné a komfortní zázemí všude tam kde není místo pro klasickou vanu.

obrázek

Sprchový kout Pivot nově v lesklém provedení

Nezničitelný systém otevírání a zákaznicky nejoblíbenější povrchová úprava rámu. Inovovaný sprchový kout Pivot upevňuje místo mezi nejúspěšnějšími sprchovými kouty RAVAK.

obrázek

Sklopná sedátka nejen do koupelny

Využijete je všude tam, kam se židle nevejde. Ve sklopeném stavu zaberou pouze 10 cm, jsou robustní, mají vysokou nosnost a dají se domontovat kdykoli i do hotových prostor. Kromě modelů do koupelen (Ovo Chrome pro sprchové kouty ze stejnojmenného konceptu) nově nabízíme i dekory do interiérů speciálně vyvinuté pro chodby, předsíně, výtahy nebo další místnosti, kde se hodí příjemné a bezpečné posezení.

obrázek

Protiskluzové pásky

Jednoduše a okamžitě zabezpečí vaše kroky ve vaně, sprchové vaničce nebo na koupelnových dlaždicích. Samolepky SafeStep ve tvaru čtverečků 10 x 10 cm nebo pásků o šířce 2,5 cm jsou pevné, pružné, dokonale přilnavé. Jejích průhledný design splyne s jakýmkoli povrchem.

obrázek

Minivana Classic

Vana s velkým vnitřním prostorem vhodným pro koupání i sprchování. To vše na délce pouhých 120 cm. Doplňte vanu o vanovou zástěnu a obratem získáte i dokonale těsnící komfortně velký sprchový kout.

obrázek

Posuvný sprchový sloup

Sprchový sloup s hlavovou i ruční sprchou denně využijete jak pro příjemnou relaxační sprchu, tak k rychlé očistě. K jeho hlavním výhodám patří možnost úpravy výšky hlavové sprchy kdykoli, a to i po montáži na zeď a výjimečně kvalitní provedení jezdce ruční sprchy s možností ovládání jednou rukou. Při sprchování vás nikdy nezradí.

obrázek

Evolution nábytek

Jeden z nejoblíbenějších konceptů Evolution nyní rozšiřujeme o uzavřený a otevřený nábytkový sloup, které svým designem doplňují krásu celého konceptu a zároveň zvyšují jeho užitnou hodnotu.

obrázek

Inovace v příslušenství ke sprchovým koutům Chrome

Koncept Chrome už nepředstavuje jen celkově nejpropracovanější koupelny na trhu. Nově zahrnuje i designově sladěné vybavení speciálně do sprchových koutů.