Youtube Instagram Pinterest

Produkty

Novinky

obrázek

Koncept Classic II

Jeden z nejoblíbenějších designově sladěných konceptů RAVAK prošel faceliftem a nabízí vše pro nadčasovou a pohodlně vybavenou koupelnu i WC. Jeho původní autor, designér Kryštof Nosál, zjednodušil některé linie a přidal minimalistický švih podle pravidla, že v jednoduchosti je krása.


obrázek

Umyvadla Yard

Designéři Vrtiška & Žák vykroužili dokonale minimalistické umyvadlo s odkládací plochou sníženou pod jeho okraj a s upevňovací konzolí v roli designového originálu. Zapuštěním odkládací plochy přispívají umyvadla Yard k omezení míry vizuálního smogu v koupelně. Barevné obaly od koupelnové kosmetiky, zubní pasty a další předměty tak lehce zanikají a neruší jednotný ráz koupelny. Umyvadlo nepotřebuje žádný nábytek, umísťuje se na konzoli, která ve třech barevných provedeních vizuálně podporuje lehký výraz celé instalace.


obrázek

Sprchové kouty a dveře Nexty

Průzračně jednoduchý způsob otevírání dveří, který nenechává prostor komplikacím, spočívá v otočném čepu z vysoce legované oceli zasazeném v kvalitním pouzdře. Dveře se hladce otevírají, odpadá riziko zadrhávání a případného křížení posuvného systému. Otočný čep zároveň dotváří design celého koutu, který je záměrně minimalistický a staví na souhře nerušených ploch bezpečnostního skla a subtilních kovových profilech. Barevná provedení rámů reagují na široké spektrum zákaznických požadavků – od celobílého pojetí, přes leskle i matně kovové provedení až k trendovým matně černým rámům.


obrázek

Vana Ypsilon Wall

Jemná, měkce tvarovaná akrylátová vana Ypsilon Wall nabízí dokonalé uvolnění. Citlivě pojaté vnější linie, které jí dodávají až romantické vyznění, se v horní partii lehce rozbíhají do stran a ruku v ruce s nadstandardní výškou vany poskytují uživateli pohodlnou oporu pro krk a hlavu. Aby relaxu nic nechybělo, delší stranu vany přirozeně doplňuje odkládací plocha určená ke zdi. S krytkou přepadu a odtoku v chromové nebo černé variantě pro dokonalý soulad se zvolenými vodovodními bateriemi.


obrázek

Černé vodovodní baterie 10° Free black

Minimalistická verze designu 10°, bez prolisu na horní ploše baterií, má nově i černou barevnou variantu. Vodovodní baterie charakteristické náklonem o 10° směrem k ruce představují ideální spojení jednoduchých tvarů a osobité barvy. V sortimentu RAVAK je lze snadno sladit například s černým rámem sprchového koutu, příslušenstvím pro sprchování, sadou doplňků či s černým pláštěm vany.


obrázek

Poličky Slim

Zaměřujeme se na komplexní řešení koupelen a proto přicházíme s dalším důležitým detailem. K sprchám, vanám nebo i umyvadlům nabízíme nové odkládací plochy v podobě nástěnných poliček ve vlastním designu. Poličky Slim ve dvou kombinacích povrchové úpravy (černá/chrom a satin/chrom) mají tvar trojúhelníku nebo obdélníku. Vybízejí tak i k vytváření vlastních kompozic na zdi po více kusech. Jejich jemně perforovaná plocha nezadržuje vodu a udrží potřebné koupelnové vybavení na svém místě. Skryté háčky na spodní hraně poliček umožňují zavěšení drobných, ale i těžších předmětů, jako může být například fén.


obrázek

Vana Freedom W černá

Kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Vana Freedom W si u zákazníků získala velkou oblibu, proto ji představujeme v nové barevné variantě, která dodá koupelně hloubku, ale zároveň je snadno kombinovatelná se zbytkem vybavení. Design Freedom W maximálně propojuje přednosti solitérních van s vanami klasickými. Jejich subtilní krása a tvary vykroužené do oblých křivek zvou k poležení, zatímco širší lem u zdi dovolí odložit si vše, co je potřeba ke spokojené relaxaci.


obrázek

Nábytek Step

Koupelnová sestava nábytku Step vychází z obliby umyvadel na desku a zajišťuje k nim skryté úložné prostory. Celý set je charakteristický překládanými deskami na dveřích skříněk a tenkými liniemi bíle lakovaných korpusů. Podle stylu koupelny lze přizpůsobit celkový look nábytkového setu. Bíle lakovaná varianta navozuje čistou futuristickou atmosféru, dřevěná dýha na dvířkách (dub/ořech) vnáší do koupelny přirozenost a dobře vychází s dalšími přírodními materiály. Uvnitř mají skříňky tmavě šedou matnou barvu, která prohlubuje prémiový dojem z celého setu. Koupelna vybavená nábytkem Step tak nabízí přehlídku moderního designu, nikoli běžného nepořádku.


obrázek

Sprchové kouty Supernova

RAVAK představuje inovaci svého nejprodávanějšího sprchového koutu Supernova. Nejodolnější sprchový kout RAVAK má osvěžený design a trendově černý rám. Oblibu si Supernova získala pro svůj absolutně spolehlivý posuvný systém, stabilní rám a výjimečnou šíři kombinací. Modelová řada nabízí široké možnosti výběru rozměrů, provedení výplní, povrchových úprav rámů a několik druhů zavírání dveří (posuvné, zlamovací, pivotové). Nejznámější jsou posuvné dveře koutů Supernova, které nejenže šetří místo v koupelně, ale díky patentu AntiBlock eliminují i veškerá rizika zadrhávání a křížení posuvných dílů. V roce 2021 Supernova vstupuje na trh s rámem zvýšeným o 10 cm a nově i v matně černé barvě. Inovovaný design jde v souladu s trendem štíhlejších linií v koupelně, které jsou u koutu Supernova ještě podtrženy kontrastní barvou. Kouty Supernova jsou jako jediné ze sortimentu RAVAK dodávány smontované, v koupelně proto stačí už jen přišroubovat a utěsnit.


obrázek

Volně stojící vana Ypsilon

Nová volně stojící vana značky RAVAK dostala název podle siluety, která zmíněné písmeno připomíná svou jemně zalomenou přímkou. Autor Kryštof Nosál vanu charakterizuje slovním spojením „soft geometry“. Pravidelnost a strohou symetrii zjemnil citlivým pojetím vnějších linií s až romantickým vyzněním. Svým nekomplikovaným tvarem odpovídá současnému modernímu designu, zároveň ale poskytuje novou dimenzi pohodlí. V oblasti ramen se nová vana RAVAK lehce rozpíná do stran a vybízí tak k pohodlnému položení rukou, otevření hrudníku a k relaxaci krku i hlavy. Komfort při ležení ve vaně Ypsilon v kombinaci s účinky teplé lázně dodávají tělu jedinečný pocit volnosti.


obrázek

Keramická umývátka Veda

Každá, i sebemenší toaletní místnost, si zaslouží prostor pro umytí rukou. Keramické umývátko Veda je svými rozměry přizpůsobeno i do malých prostor a díky možnosti umístění otvoru pro baterii vlevo či vpravo, lze instalovat i do rohu místnosti. Keramický materiál zaručuje dlouhodobou životnost. K umývátku patří minimalistická skříňka pro uložení základního toaletního vybavení.


obrázek

Umyvadla a nábytek Comfort

Koupelnový nábytek Comfort designéra Michala Roszkowského spojuje nedostižné kvality keramického umyvadla s moderně definovanými liniemi úložných skříněk. Série zároveň dovoluje ve velké šíři splnit individuální požadavky konkrétní koupelny tím, že zahrnuje jak skříňky se zapuštěným umyvadlem, tak skříňky s deskami různých šířek určenými pro položení solitérního umyvadla. Sestavu doplňuje vysoká skříňka s pantovými dvířky a šesti poličkami ve dvou rozměrech. Spojujícím prvkem série je polozapuštěné kovové madlo, jehož řešení je na trhu unikátní.


obrázek

Vany Slim

Nejoblíbenější modely van RAVAK vycházejí vstříc minimalistickému designu nejen svým tvarováním, ale i nově ztenčeným okrajem. Tzv. slim okraj v tloušťce pouhých 18 mm nejlépe rozvine svůj potenciál při zapuštění do obezdívky. Více s ní splyne a umožní vzniknout jednolitý celek bez rušivých přechodů, který může harmonicky navazovat na design celé koupelny. Obezdění vany nechává uživateli možnost volby materiálu i celkového výtvarného pojetí a přináší i užitečné výhody v podobě odkládacích ploch kolem lemů.


obrázek

Sprchový kout Walk-In Double Wall

Řada luxusních sprchových koutů řady Walk-In se rozšířila o nový typ sprchového koutu, který si zákazník poskládá ze čtyř produktů. Sprchový kout Walk-In Double Wall se skládá ze dvou pevných stěn o tloušťce skla 8 mm. Pevné skleněné stěny lze zvolit v šířce od 60 do 160 cm. Pomocí kovových vzpěr (tzv. W SETŮ) určíte šířku sprchového prostoru a šířku vstupu (až 110 cm), které se postarají o bezpečné zajištění stability sprchového koutu. Univerzální vzpěry lze dle potřeby zkrátit. Modely nabízíme v lesklém i v černém provedení.


obrázek

Umyvadla a nábytek Balance

Modelová řada Balance designéra Michala Roszkowského umožňuje sestavit si svůj vlastní set nábytku do koupelny podle individuálních požadavků. Vyhoví tak jak příznivcům skrytých úložných prostor, kteří preferují umyvadlo s chytře vyřešenou zásuvkovou skříňkou, tak milovníkům otevřených odkládacích ploch, které vzniknou nejlépe umístěním umyvadla na desku. Oba typy umyvadel jsou vyrobeny z odolné keramiky, která představuje ideální spojení vlastností stovkami let prověřeného tradičního materiálu na nadčasového designu. Designovým prvkem závěsných skříněk jsou efektní vyfrézované výřezy v čelních plochách, které zároveň slouží jako úchyty.


obrázek

Vodovodní baterie Flat

Tvar baterií Flat je vizuálním zhmotněním dokonalé kombinace rovných ploch a jemně vykrojených tvarů. Jejich pozvolné, jakoby tekoucí, linie souzní s proudem vody, každé spuštění kohoutku je s bateriemi Flat požitkem pro oko. Set baterií Flat si získá oblibu nejen svým designem, ale i ucelenou nabídkou, která zahrnuje devět modelů určených pro splnění každého požadavku. Díky kvalitní keramické kartuši zaručují jemné ovládání s možností citlivé regulace teploty vody a systém Easy Clean podstatně zjednodušuje odstranění vodního kamene usazeného na sítku uvnitř výtokového ramínka baterie.


obrázek

Keramická umyvadla Uni Slim

Nová umyvadla Uni Slim v sobě spojují všechny přednosti moderních umyvadel. Jsou v aktuálním designovém trendu, jejich umístění na desku dává majiteli maximální svobodu při finálním plánování koupelny a tenkostěnné provedení jim dodává delikátní krásu v kombinaci s poctivostí tradičního keramického materiálu. Umyvadla Uni Slim nabízíme ve čtyřech tvarových variantách, které se všechny drží pravidel pro klasickou nadčasovou estetiku. Kulatý tvar o průměru 40 cm může mít moderně ploché dno (Uni Slim) nebo tvar zaoblené misky (Uni B Slim). Jeho ověřená velikost i hloubka vybízí i ke kombinování po dvou na desce pro větší rodinu. Tvar umyvadla Uni S Slim se inspiroval čtvercem, zaoblil však jeho ostré hrany. Obdélník umyvadla Uni R Slim nabízí pohodlnou šířku a jeho vyklenutý tvar udrží všechnu vodu uvnitř tak, aby okolí zůstalo suché.


obrázek

Baterie 10° Free

Design 10° autora Kryštofa Nosála představuje jeden z milníků v sortimentu produktů RAVAK. Posbíral mnohá mezinárodní ocenění za inovativní řešení a postupně se rozrostl v kompletní koupelnový koncept. Díky velké oblibě u zákazníků jsme připravili novou verzi těchto baterií. Nyní tak série 10° zahrnuje jak baterie s autorským prvkem na páce, tak minimalistickou verzi 10° Free bez tohoto prolisu. Oběma zůstává společný jemný náklon o 10° směrem k ruce.


obrázek

Baterie Puri

Vodovodní baterie v minimalistickém stylu se hodí do všech moderních interiérů. Určujícím prvkem jejich designu je kruhový profil válce, který dobře ladí s ostatním koupelnovým vybavením. V rámci uceleného setu, který pokrývá nejpoužívanější typy využití baterií v koupelně (dva druhy umyvadlových baterií, termostatická sprchová baterie a vanová baterie) představuje RAVAK unikátní technické řešení vanové baterie. Ta má uvnitř speciální rotační kartuš s přepínáním vana/sprcha, výrobce tak mohl odstranit vizuálně rušivý přepínač z obvyklého umístění na těle baterie. Veškerý chod baterie se tak ovládá pohybem páky doprava nebo doleva, a to jak teplota, tak i způsob použití - doprava (sprcha) či doleva (vana).


obrázek

Nové téma pro vaši koupelnu – použijte černé akcenty

Tam, kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Nové sprchové kouty, zástěna a sedátka v černém provedení dodají koupelně hloubku a atraktivitu, protože černá je královnou elegance, základem nejen šatníku, ale i jakéhokoli moderního interiéru. Decentně použité černé akcenty na koupelnovém vybavení jsou proto nadčasové a snadno kombinovatelné. RAVAK nově nabízí sprchové kouty Walk-In (typy Wall, Corner, Free) s černými bočními profily, vzpěrami a opěrkami, které skvěle podtrhnou čistou krásu velkých ploch masivního bezpečnostního skla. U sprchových koutů Pivot se černá promítla na subtilním kovovém rámu, na madlech a na pantu, v jehož pouzdru se otáčí prakticky nezničitelný nerezový čep. Ten koutu poskytuje záruku bezproblémového otevírání. Sprchový kout na stejnou vlnu naladí i sklopné sedátko ze série OVO P nebo OVO B s černou kovovou konstrukcí kombinovatelnou s čirou, mléčně bílou či oranžovou sedací plochou.