Youtube Instagram Google+

Produkty

Novinky

obrázek

Vana City

Elegantní, prostorná, nenápadná. RAVAK přichází s novou vanou v pohodlném městském stylu. Akrylátová vana City má rozměry 180 x 80 cm a poskytuje tak komfortní místo pro každodenní relaxaci. Svou střídmostí skvěle zapadá do moderních interiérů, její decentní uměřenost nikdy nezastará.

obrázek

Umyvadla Natural

Umyvadla z litého mramoru v univerzálně použitelném moderním designu sluší každé koupelně, kde jednotlivé předměty neexhibují, ale společně vytvářejí praktický a vkusný celek. Typ Natural Duo dodává nový rozměr společnému užívání koupelny. Umyvadla Natural jsou určena k položení na desku či k instalaci přímo na zeď. Jejich příjemně vysoký lem udrží vodu tam, kde má zůstat.

obrázek

Koupelnový nábytek Chrome a Classic

Koupelnové skříňky z nejoblíbenějších konceptů Chrome a Classic nově nabízejí i variantu se dvěma zásuvkami. Prostor pod umyvadlem je tak možno prakticky členit. V rámci jednoho koupelnového konceptu tak zákazník nalezne jak nábytek s jednou vysokou zásuvkou vhodnou pro ukládání objemných předmětů, tak nové skříňky rozdělené do dvou zásuvek vhodných k rozřazení drobných nezbytností.

obrázek

Sprchové kouty Blix s novými typy dveří

Zlamovací dveře Blix
Díky systému zlamování směrem dovnitř koutu dveře neubírají kolem prostor, nezmenšují šíři vstupu a nezamokří podlahu v koupelně.
Posuvné dveře Blix
Nové posuvné třídílné dveře Blix rozšiřují stávající nabídku nejoblíbenějšího způsobu otevírání.

obrázek

Umyvadla a koupelnový nábytek Rosa v novém vzhledu

Umyvadla Rosa představují stylovou odpověď na stejnojmenné vany. Stejně jako vany jsou asymetrická a promyšlená tak, aby svým vnitřním tvarem zpříjemňovala každodenní používání. Novinkou letošního roku jsou jejich osvěžené vnější linie, které autor zjednodušil tak, aby reagovaly na současný minimalistický trend.

obrázek

Koncept 10°

Nejlepší věci bývají ty nejjednodušší. Na stejném principu je založen i nový koupelnový koncept 10°(čti 10 stupňů). Asymetrická vana, umyvadla i baterie budí vstřícný dojem a svým netypickým uložením získaly i praktický užitek. To vše díky prostému pootočení či naklonění o 10°. Koncept 10° oceněn v soutěži Elle Decoration Design Award.

obrázek

Solitérní vana Freedom R a baterie do podlahy FM 081.00

Solitérní vana v přímých liniích bez nadbytečných příkras. I přes pocitovou křehkost a subtilnost přirozeně ovládne prostor, ale zároveň designově nepřebije ostatní vybavení.

obrázek

Sprchový kout Blix pro hlubokou sedací vaničku Sabina

Ideální řešení pro koupání i sprchování dětí nebo seniorů, k namáčení prádla nebo k oblíbeným relaxačním lázním dolních končetin. Oblíbený posuvný sprchový kout v kombinaci s hlubokou sedací vaničkou vytváří bezpečné a komfortní zázemí všude tam kde není místo pro klasickou vanu.

obrázek

Sprchový kout Pivot nově v lesklém provedení

Nezničitelný systém otevírání a zákaznicky nejoblíbenější povrchová úprava rámu. Inovovaný sprchový kout Pivot upevňuje místo mezi nejúspěšnějšími sprchovými kouty RAVAK.

obrázek

Sklopná sedátka nejen do koupelny

Využijete je všude tam, kam se židle nevejde. Ve sklopeném stavu zaberou pouze 10 cm, jsou robustní, mají vysokou nosnost a dají se domontovat kdykoli i do hotových prostor. Kromě modelů do koupelen (Ovo Chrome pro sprchové kouty ze stejnojmenného konceptu) nově nabízíme i dekory do interiérů speciálně vyvinuté pro chodby, předsíně, výtahy nebo další místnosti, kde se hodí příjemné a bezpečné posezení.

obrázek

Protiskluzové pásky

Jednoduše a okamžitě zabezpečí vaše kroky ve vaně, sprchové vaničce nebo na koupelnových dlaždicích. Samolepky SafeStep ve tvaru čtverečků 10 x 10 cm nebo pásků o šířce 2,5 cm jsou pevné, pružné, dokonale přilnavé. Jejích průhledný design splyne s jakýmkoli povrchem.

obrázek

Minivana Classic

Vana s velkým vnitřním prostorem vhodným pro koupání i sprchování. To vše na délce pouhých 120 cm. Doplňte vanu o vanovou zástěnu a obratem získáte i dokonale těsnící komfortně velký sprchový kout.

obrázek

Posuvný sprchový sloup

Sprchový sloup s hlavovou i ruční sprchou denně využijete jak pro příjemnou relaxační sprchu, tak k rychlé očistě. K jeho hlavním výhodám patří možnost úpravy výšky hlavové sprchy kdykoli, a to i po montáži na zeď a výjimečně kvalitní provedení jezdce ruční sprchy s možností ovládání jednou rukou. Při sprchování vás nikdy nezradí.

obrázek

Evolution nábytek

Jeden z nejoblíbenějších konceptů Evolution nyní rozšiřujeme o uzavřený a otevřený nábytkový sloup, které svým designem doplňují krásu celého konceptu a zároveň zvyšují jeho užitnou hodnotu.

obrázek

Inovace v příslušenství ke sprchovým koutům Chrome

Koncept Chrome už nepředstavuje jen celkově nejpropracovanější koupelny na trhu. Nově zahrnuje i designově sladěné vybavení speciálně do sprchových koutů.