Rolling Foams
by Ravak logo

iSaloni logo

Salone del Mobile Milano
16.–21.4. 2024
Hall 6, stand D41

Press kit

Ravak

Odpojte se od každodenní reality a ponořte se na chvíli pod hladinu do našeho ideálního světa.

Do světa, kde inovativní design, poctivá práce, každodenní snaha o nejlepší výkon a řemeslné mistrovství tvoří základ každého kusu, který vyrobíme.

O nás

Ravak

V centru našeho úsilí stojí design a snažíme se jeho prostřednictvím kultivovat i naše okolí. Inspirováni principy „Dobrého designu“, formulovanými designérem Dieterem Ramsem, vyvíjíme produkty, které jsou pro naše zákazníky pochopitelné, užitečné, inovativní a zároveň jsou nadčasové.

Oddanost originalitě a inovacím nám přinesla mezinárodní uznání v podobě prestižních ocenění jako je např. Red Dot, iF Design Award a Good Design.

Provozujeme pět poboček ve střední a východní Evropě a jsme hrdí na to, že naše výrobky můžeme vyvážet do více než padesáti zemí po celém světě.

Design

Protože přinášet promyšlený a autorský design je pro nás zásadní, od roku 2022 se uměleckého vedení naší značky ujali jedni z nejznámějších českých designérů současnosti Roman Vrtiška a Vladimír Žák. Více než patnáct let společně vedou studio vrtiška&žák pracují na zakázkách pro renomované evropské společnosti a aktivně se podílejí i na vzdělávání mladých talentů jako vedoucí Ateliéru designu nábytku a interiéru na UMPRUM v Praze.