Umyvadla Natural

Umyvadla Natural

Je tu od toho, aby měl každý dost místa. Abyste mohli koupelnu sdílet. Abyste se na sebe těšili.

Umyvadla Natural


Natural je série tří umyvadel a nábytku, která vám zajistí pohodlí i při společném užívání. Klasické se vejde do menších koupelen. Široké nabízí stoprocentní komfort. Natural Duo kombinuje dvě baterie a jeden odtok – a tak šetří místo pod umyvadlem.

Na zeď, nebo na skříňku?

Umyvadla Natural můžete instalovat přímo na zeď, ale teprve se skříňkou získáte opravdu praktický komplet s velkým úložným prostorem. Další místo poskytuje široký zadní lem, kam se vejde vše, co potřebujete mít hned po ruce.

Na zeď, nebo na skříňku?

Dvojumyvadlo šetří místo

U dvojumyvadel je typické rozdělení na dvě mycí plochy. Natural Duo ukazuje, že takové řešení není nutné. Vnitřní prostor a odkládací plocha umyvadla jsou extra velké. Pro vypouštění stačí jen jeden odtok, a i díky tomu je jednodušší na údržbu.

Dvojumyvadlo šetří místo

Přizpůsobí se místnosti

Umyvadlo Natural je perfektní obdélník, takže zapadne i do rohu. Umyvadla mají zúžené boční okraje a díky tomu jsou stejně dobře přístupná jak zepředu, tak ze stran.

Přizpůsobí se místnosti

Materiál, který vydrží

Umyvadla Natural jsou vyrobena z litého mramoru. Ten umožňuje precizní zpracování dokonale rovných ploch a čistých hran. Vlastnosti litého mramoru zaručují výrobkům vysokou odolnost vůči nárazům a velmi dlouhou životnost.

Materiál, který vydrží

5 let záruka

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto k umyvadlu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Model

  • Vše (3)
  • Závěsná (3)
  • Nábytková (3)
  • Dvojumyvadla (1)

Potřebujete poradit při plánování?

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a nápady, jak si zařídit novou nebo zrekonstruovat starou koupelnu vkusně a účelně, aby pro vás byla i po letech zdrojem každodenní radosti.

Potřebujete poradit při plánování?