Umyvadla Formy

Umyvadla Formy

Dva čisté tvary. Dva dokonalé výrazy. Objevte geometrickou přesnost umyvadel Formy.

Umyvadla Formy

Umyvadla se subtilními lemy potěší milovníky minimalismu. Formy 01 tvoří totální jednoduchost a pravé úhly. Formy 02 zdobí mírné zaoblení, které umyvadlu přidává svěží dynamiku. Kopírují tak oblíbené tvary minimalistických van Formy.

Dokonale pohodlné mytí

Prostor. To je hlavní vlastnost těchto krásných umyvadel. Jsou velká a dovnitř můžete vložit obě paže. A přitom vypadají tak lehce.

Dokonale pohodlné mytí

Na desce zazáří

Tato umyvadla jsou určena k umístění na desku. Minimalistický design krásně vynikne na desce ze dřeva a přidá dostatek odkládacího prostoru. Ideální jsou desky z nabídky RAVAK, které mají speciální úpravu pro dlouhou životnost.

Na desce zazáří

Další místo je ve skříňce

Formy můžete instalovat také na skříňku ze stejného designového konceptu. Uvnitř najdete další úložný prostor v praktických zásuvkách.

Další místo je ve skříňce

Jeden výraz. Více forem

Koncept Formy vyzdvihuje geometrii obdélníku a propojuje prvky interiéru jak tvarem, tak dekorem. Doplňte si koupelnu o nábytek a vanu, která má stejnou siluetu jako umyvadlo.

Jeden výraz. Více forem

Materiál, který vydrží

Umyvadla jsou vyrobena z litého mramoru. Ten umožňuje precizní zpracování dokonale rovných ploch a čistých hran. Vlastnosti litého mramoru zaručují výrobkům vysokou odolnost vůči nárazům a velmi dlouhou životnost.

Materiál, který vydrží

5 let záruka

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto k umyvadlu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Je to pouze na vás

Vy rozhodujete, kam umyvadlo instalovat. A vy také rozhodnete, z jakého úhlu bude téct voda. Ideální je vyšší stojánková baterie, ale její umístění necháme na vás.

Model

  • Vše (2)
  • Na desku (2)

Potřebujete poradit při plánování?

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a nápady, jak si zařídit novou nebo zrekonstruovat starou koupelnu vkusně a účelně, aby pro vás byla i po letech zdrojem každodenní radosti.

Potřebujete poradit při plánování?