Umyvadla Clear

Umyvadla Clear

Je decentní a nevtíravé. Clear je široké, ale štíhlé. A zabírá jen tolik hloubky, kolik je nutné.

Umyvadla Clear


Horizontální linie tohoto umyvadla kopíruje stěnu a nezasahuje do prostoru. Díky podélné orientaci vám poskytne dostatek místa. Stejně tak jako luxusní skříňka pod umyvadlo, která vznikla na stejné myšlence.

Každý centimetr hraje roli

Hloubka pouhých 38 cm je vhodná pro úzké koupelny, kde každý centimetr hraje roli. Šířka 80 a 100 cm přitom zaručí, že budete mít při mytí stoprocentní komfort.

Každý centimetr hraje roli

Velká odkládací plocha

I když je Clear úzké, pořád disponuje velkým odkládacím prostorem na lemech umyvadla. Takže na něj v klidu vyskládáte hygienické potřeby a kosmetiku.

Velká odkládací plocha

Jedině na skříňku

Umyvadlo Clear patří na závěsnou skříňku ze stejné designové řady. Uvnitř najdete další úložný prostor a praktické zásuvky.

Jedině na skříňku

Materiál, který vydrží

Umyvadla Clear jsou vyrobena z litého mramoru. Ten umožňuje precizní zpracování dokonale rovných ploch a čistých hran. Vlastnosti litého mramoru zaručují výrobkům vysokou odolnost vůči nárazům a velmi dlouhou životnost.

Materiál, který vydrží

5 let záruka

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto k umyvadlu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Model

  • Vše (1)
  • Nábytková (1)

Potřebujete poradit při plánování?

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a nápady, jak si zařídit novou nebo zrekonstruovat starou koupelnu vkusně a účelně, aby pro vás byla i po letech zdrojem každodenní radosti.

Potřebujete poradit při plánování?