Umyvadla Ceramic

Umyvadla Ceramic

Na pohled působí jemně, až romanticky. Ceramic ztělesňuje keramiku v její nejkrásnější formě.

Umyvadla Ceramic


Designér Kryštof Nosál vyvinul tvar keramických umyvadel tak, aby splynula s většinou moderních koupelen. Patří na desku, kde nejlépe vyniknou jejich subtilní tvary – v kontrastu s poctivou hutností odolného přírodního materiálu.

Pohodlné mytí

Tvar umyvadel kombinuje širokou mycí plochu s mírným sklonem, který se sbíhá až k odtoku. Tak poskytuje dostatek volnosti i hloubky pro ruce, a přitom nevyrušuje žádnými ostrými přechody.

Pohodlné mytí

Na desce zazáří

Tato umyvadla jsou určena k umístění na desku. Minimalistický design krásně vynikne na desce ze dřeva a přidá dostatek odkládacího prostoru. Ideální jsou desky z nabídky RAVAK, které mají speciální úpravu pro dlouhou životnost.

Na desce zazáří

Další místo je ve skříňce

Ceramic můžete instalovat také na skříňku. Uvnitř najdete další úložný prostor a praktické zásuvky.

Další místo je ve skříňce

Tradiční materiál

Umyvadla Ceramic jsou vyrobena z kvalitní keramiky, která je charakteristická svou pevností a odolností. Snadno se čistí a na hladkém povrchu nezůstávají viditelné skvrny po kapkách vody.

Tradiční materiál

5 let záruka

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto k umyvadlu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Model

  • Vše (2)
  • Na desku (2)

Potřebujete poradit při plánování?

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a nápady, jak si zařídit novou nebo zrekonstruovat starou koupelnu vkusně a účelně, aby pro vás byla i po letech zdrojem každodenní radosti.

Potřebujete poradit při plánování?