Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Vodovodní baterie Espirit

V pěti barevných provedeních

Krása, která odolá času

Přirozená krása baterií Espirit vychází z pečlivě navržených proporcích každé jejich části. Utilitární design je pevným základem jejich jedinečnosti. Proto baterie Espirit vkusně doplní jakoukoliv koupelnu. Nebudou na sebe strhávat pozornost, ale jejich krása vás bude těšit i po letech.

Vodovodní baterie Espirit

Která je pro vás ta pravá?

Je na vás, jestli se barva stane jednotícím prvkem koupelny. Nebo díky ní zcela proměníte dojem z interiéru. Vyberte si barevnou variantu, která vaší koupelně dodá šmrnc.
Baterie Espirit dodáváme v provedeních Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed , Chrome, White Velvet.

Vodovodní baterie Espirit

Chytrý přístup k šetření

Baterie vybavené funkcí BeCool šetří spotřebu teplé vody a tím i energie. Jakto? Pohyb páky baterie totiž začíná ve střední poloze a teče z ní pouze studená voda. U standardních baterií se v této poloze ke studené už přimíchává i voda teplá. A to často zbytečně. Ta se při krátkém opláchnutí rukou totiž ani nedostane ven z potrubí. A vy tak platíte za něco, co ani nevyužijete.
Systém BeCool zaručí, že se voda začne ohřívat, až když to vážně chcete. Když otočíte páku doleva. Tak se šetří vaše peníze i naše planeta.

Vodovodní baterie Espirit

Sametově bílá

Dotkněte se a ucítíte ten rozdíl. Není to jen obyčejná bílá. Provedení White Velvet vás překvapí svým sametovým povrchem. Vzhled baterie navíc neničí kapky vody ani vodní kámen, nejsou prostě vidět. Proto vydrží roky krásná a neztratí nic ze svého dojmu. Je pro každého, kdo vyznává estetickou jednoduchost.


Vodovodní baterie Espirit

Vytříbený perlátor

Uvnitř baterie je důmyslný perlátor s funkcí EcoFlow. Průtok je omezený na 5L za minutu a obohacený o vzduch. Nejspíš si toho ani nevšimnete, ale projeví se to na vaší spotřebě vody, která bude nižší než u běžné baterie.


Vodovodní baterie Espirit

Ozdobí také vaši zeď

Pro milovníky minimalistických řešení mají baterie Espirit i řadu subtilních podomítkových modelů. K umyvadlu, vaně nebo do sprchy.