Youtube Instagram Pinterest

Vana 10° Slim

Akrylátová obdélníková vana 10° Slim

Jednoduše perfektní
Velká a pohodlná vana působí subtilně. Je to díky tomu, že designér využil na maximum vnitřní prostor vany na úkor její robustnosti. Boční okraje jsou tenké a zádová část má příjemný sklon. Vana má ploché dno a přímé vertikální boční stěny. To je ideální kombinace pro bezpečné sprchování. Stačí ji jen doplnit o jednu z našich zástěn, aby voda nestříkala ven.
Slim varianta s tenkým horním lemem je určena k obezdění. Kombinací s dalšími výrobky konceptu 10° sladíte interiér do jednoho stylu.

Záruka

Série Slim vany

Vany s tenkým okrajem

Nejoblíbenější modely našich obdélníkových akrylátových van nabízíme i s tenkým okrajem. tzv. slim okraj o výšce pouhých 18 mm nejlépe rozvine svůj potenciál při zapuštění do obezdívky.
Pokud nechcete vanu obkládat, lze použít pro vanu City Slim o rozměru 180 x 80 cm čelní i boční panel (dřevovláknitá deska MDF) v dekoru dub, ořech, satinového dřeva nebo v bílé barvě. K vanám Formy 01 Slim a Formy 02 Slim lze použít čelní a boční panel v bílé barvě.

Slim vany RAVAK

Celistvý dojem

Vana s tenkým okrajem dokonale splyne s obezdívkou a umožní vzniknout jednolitému celku bez rušivých přechodů. Díky zapuštění vany vynikne její vnitřní tvar.


Slim vany RAVAK

Užitečné výhody

Obezděním vany mohou kolem lemů vzniknout dodatečné odkládací plochy, které se vždy hodí.


Slim vany RAVAK

Svoboda volby

Obezdívku vany lze využít jako stylotvorný prvek v koupelně. Může decentně splývat s obkladem zvoleným pro celý prostor nebo naopak, při využití kontrastního materiálu, bude obezděná vana přitahovat pozornost a určovat ráz prostoru.

Technické informace

  • rozměry: 170 x 75 cm
  • materiál: litý akrylát
  • typové provedení: Slim - tenký horní lem o výšce 18 mm
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 208 l
  • vanová zástěna: VS2, VS3, VS5, PVS1, CVS2, BVS1, BVS2
  • záruka: 10 let - Podmínkou záruky je použití originální podpory (nožiček) RAVAK pro daný typ vany v souladu s montážním návodem!
  • doplňky k dokoupení: podpora, panel (čelní, boční), panelkit, vanový odtokový komplet

Vana 10° Slim je určená pro zapuštění do obezdívky. Obdélníkovou vanu 10° lze doplnit vanovou zástěnou VS2, VS3, VS5, CSV2, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2. Jako doplňky doporučujeme čelní a boční panel a vanový odtokový komplet.

10 let zárukaKonceptyObjem 208 lHmotnost 27 kg
Vana 10° Slim

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
CA71300000 1700 x 750 Vana 10° Slim 170x75 snowwhite 11 290
CY00030000 Podpora 75 U 990,-

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení