Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Umyvadlo Rosa II

umyvadlo ROSA 600

Umyvadla z nejoblíbenějšího koupelnového konceptu v osvěžených moderních tvarech. Více prostoru pro vaše potřeby, více radosti do každého dne. Vhodné ke kombinování s novým a ještě účelnějším koupelnovým nábytkem.

Série Rosa

Sázka na jistotu

Umyvadla ze série Rosa vznikla jako stylová odpověď na stejnojmenné a zákaznicky nejúspěšnější vany značky RAVAK. Oblé tvary umyvadel jsou příjemné při používání a zároveň poskytují dostatek odkládacích ploch. Rosa vytváří nosný koupelnový koncept pro jakoukoli koupelnu, a tak i umyvadla jsou připravena pro různé typy prostorů. Hodí se do rohu, ale i doprostřed stěny a díky propracované nabídce souvisejících skříněk představují ideální útočiště pro všechny vaše koupelnové potřeby.

Umyvadla Rosa

Komplexní nabídka

Umyvadla Rosa nabízíme v několika rozměrových variantách a s různými možnostmi instalace – buď samostatně, nebo s koupelnovou skříňkou.


Umyvadla Rosa

Levá i pravá varianta

Koupelnový koncept Rosa, a tím i tato umyvadla, jsou založena na principu asymetrie. Jádro konceptu tvoří chytrá asymetrická vana, na kterou umyvadla svým tvarem reagují. Pro dosažení maximální souhry funkcí i umyvadla, stejně jako vany, nabízíme v levé nebo pravé variantě. Vyberte si podle uspořádání vaší koupelny.


Umyvadla Rosa

Dostatek odkládacích ploch

Umyvadla Rosa jsme promysleli tak, aby nabízela příjemně velký mycí prostor, ale zároveň i dostatečně velkou odkladovou plochu. Snadno tak na ně umístíte vše potřebné a to ostatní elegantně uklidíte do designově sladěné skříňky.

Technické informace

  • rozměry (šxh): 60 x 49 cm
  • materiál: kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice
  • přepad: ano
  • otvor pro stojánkovou baterii: ano
  • skříňka pod umyvadlo: ano
  • doplňky: umyvadlové pilety, sifony, vodovodní baterie, skříňka, zrcadlo

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa (skříňkou pod umyvadlo SD Rosa II, bočním sloupem SB Rosa II, stojánkovou baterií Rosa, zrcadlem Rosa II a dalším koupelnovým nábytkem a příslušenstvím RAVAK). Umyvadlo lze doplnit skříňkou pod umyvadlo nebo instalovat na zeď. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

Umyvadlo Rosa II

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJ201160000 umyvadlo ROSA 600 white s otvory 4 537,19 5 490,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení

19,3 MB