Youtube Instagram Pinterest

Umývání rukou jako návštěva galerie

Umyvadla Yard

více o produktu

Umyvadlo Moon 2

Umyvadlo Moon 2 bez přepadu

Autorské umyvadlo vyrobené z litého mramoru inspirované základním geometrickým tvarem kruhu, který designér transformoval do praktického oválu. Komfortní šířka pro každodenní příjemné používání. V koupelně ideálně vyvažuje strohost ostatních pravoúhlých prvků, jako jsou obklady, sprchový kout nebo nábytek. Vhodné k usazení na desku.

Ocenění pro umyvadla Moon:
Ocenění pro umyvadla Moon

Celý popis

6 290 Kč včetně DPH
Skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

Montáž umyvadla se provádí na desku pod umyvadlo, nelze samostatně pověsit na zeď. Umyvadlo je bez přepadu a je nutné použít pevnou umyvadlovou piletu.

5 let záruka
Umyvadlo Moon 2
SIČ XJN01300002
Řada Moon
Barva Bílá
Napojení Na desku
EAN 8595096883542
Délka obalu 58,0 cm
Šířka obalu 14,0 cm
Výška obalu 42,0 cm
Hmotnost 9,800 kg

Výhody série Moon

Nejpřirozenější řešení pro každou koupelnu

Sada umyvadel na desku vyrobených z litého mramoru, která vycházejí z elementárního geometrického tvaru kruhu a jeho modifikací. Díky nekomplikovanému výrazu a pocitové lehkosti se hodí do všech současných interiérů.

Umyvadla Moon

Kruhový tvar

Umyvadla Moon v koupelně ideálně vyvažují strohost ostatních pravoúhlých prvků jako jsou obklady, sprchové kouty nebo nábytek. Kruh v interiéru působí jako element, který vyvolává klid a příjemný pocit. Díky svému materiálovému odlehčení umyvadla Moon zároveň respektují současný trend subtilních forem.


Umyvadla Moon

Sada možností pro každého

Umyvadla Moon autor rozpracoval do celé sady pěti výrobků, z nichž každý plní jiný hlavní požadavek. Základní kruhové umyvadlo je efektní ve své jednoduchosti a praktické pro každodenní použití. Oválný model poskytuje ještě širší mycí prostor, případně i odkládací plochu. Seříznutý model kruhového tvaru lze přisadit i ke stěně. Umyvadlo nepravidelného kruhového tvaru už se blíží více uměleckému artefaktu, který však nepostrádá na účelnosti.


Umyvadla Moon

Progresivní materiál

Umyvadla Moon jsou vyrobena z litého mramoru. Ten si zachovává přednosti přírodního originálu a zároveň eliminuje jeho nevýhody. Litý mramor umožňuje dokonale ztvárnit design výrobku a nedává prostor nepřesnostem. Umyvadla tak mají jasně definované, dokonale hladké a rovné hrany, jsou vysoce lesklá a příjemná na dotek, snadno se udržují, jsou neporézní, houževnatá a pevná.

Ocenění pro umyvadla Moon:
Ocenění pro umyvadla Moon
Podívejte se na animaci umyvadel Moon.

Data ke stažení

7,5 MB

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJN01300002 560 x 400 x 120 Umyvadlo Moon 2 bez přepadu 5 198 6 290
X01439 Umyvadlová pileta pevná, chrom 438,00 530,00
X01371 Umyvadlový sifon, chrom 1 893 2 290

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství