Youtube Instagram Google+

Sprchování

Sprchové dveře Blix BLDZ2

Sprchové dveře Blix BLDZ2

Prostorově nenáročný systém zalamovacích dveří umožňuje zároveň maximální možnou šíři vstupu. Sprchové dveře se zalamují dovnitř, proto voda po sprchování nestéká mimo sprchovací prostor. Dveře mohou být doplněny o pevnou stěnu.

Série Blix

Praktický a líbivý

Sprchový kout Blix představuje to nejlepší v poměru vysoké kvality a výhodné ceny. Jeho poctivé zpracování a moderní design jsou dosažitelné pro každého běžného zákazníka a vždy přináší spoustu praktických výhod.

Sprchové kouty a dveře Blix

Příjemná obsluha

Posuvný systém sprchového koutu Blix je velmi tichý a spolehlivý, neboť je ve spodní části opatřen mechanismem SilentRun, který zabraňuje zadrhávání a křížení posuvných dílů. Představuje tak doživotní slib bezporuchového a tichého chodu vašeho sprchového koutu.


Sprchové kouty a dveře Blix

Jednoduché čištění

Jemným stlačením vypínacího mechanismu ve spodní části posuvných dveří je možné dveřní křídlo odklonit a případně i celé vyjmout. Nezůstávají tak žádná nedostupná místa, která by se nedala lehce vyčistit.


Sprchové kouty a dveře Blix

Pro všechny životní etapy

Až dva metry široké sprchové dveře vhodné třeba i pro společné sprchování dvou zamilovaných, čtvrkruhové sprchové kouty, které poslouží hlavně v menších koupelnách, ale i kout se sníženou výškou vhodný ke kombinaci s hlubokou sedací vaničkou.

Technické informace

  • rozměry: 70, 80, 90 cm
  • barevné provedení: rám - lesklý Alubright; madla v provedení chrom
  • výplň z bezpečnostního skla: 6 mm; Transparent
  • výška výrobku: 190 cm

Montuje se do obloženého rohu koupelny (ideálně do vyzděné niky nebo v kombinaci s pevnou stěnou BLPSZ) na vaničky RAVAK: Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Kombinací se dvěma pevnými stěnami typu BLPZS vytvoříte sprchový kout ve tvaru „U“.

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01H10C00Z1 BLDZ2-70 bright alu+Transparent 7 429,75 8 990,00 e-shop
X01H40C00Z1 BLDZ2-80 bright alu+Transparent 7 842,98 9 490,00 e-shop
X01H70C00Z1 BLDZ2-90 bright alu+Transparent 8 256,20 9 990,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení