Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka pod umyvadlo SD Rosa II

Skříňka pod umyvadlo SD Rosa II

Modernější podoba koupelnové skříňky z nejoblíbenějšího koupelnového konceptu Rosa. Ještě víc prostoru a jednoduchý moderní design skříňky s umyvadlem Rosa II předurčují pro široké použití.


Série Rosa

Univerzálně použitelný

Oblé křivky koupelnového nábytku a umyvadel Rosa vychází z tvaru vany ze stejnojmenného konceptu Rosa. Jejich spojení v koupelně šetří místo a tvoří harmonický celek. Šíře modelů vám umožní jejich použití v každé koupelně.

Koupelnový nábytek Rosa

Šíře sortimentu

Nábytek Rosa představuje ucelenou nabídku pro každý požadavek. Jednotícím prvkem skříněk do koupelny je zaoblená linie kopírující přední stranu umyvadel. Skříňky, zrcadla i umyvadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly vzájemně kombinovat.


Koupelnový nábytek Rosa

Pro každý styl

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl. Světlá bříza, bílá vyhoví širokému spektru zákazníků. Jejich styl je pokaždé dotvořen bílými dvířky ve vysokém lesku.


Koupelnový nábytek Rosa

Promyšlený design

Koupelnový nábytek Rosa při svém vývoji prošel detailním plánováním tak, aby dokonale navazoval na vanu ze stejnojmenného konceptu a synergicky tak podporoval celkové ztvárnění koupelny. Úhly a tvary konceptu Rosa si vzájemně vycházejí vstříc a vždy maximálně šetří prostor a zvyšují užitek.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 60 / 76 x 49 x 47 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá, cappuccino
  • barevné provedení zásuvky: bílá lesk
  • záruka: 5 let

Skříňka pod umyvadlo SD Rosa II se dvěma zásuvkami, které jsou v barevném provedení bílá lesk (lakovaná MDF), korpus dle zvolené barevné kombinace. Dodáváno ve smontovaném stavu. Skříňka je určena k zavěšení na zeď.
Skříňka SD Rosa II je určená pod umyvadlo Rosa II. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme kombinovat také se zrcadlem Rosa II a ostatními výrobky konceptu Rosa (např. bateriemi) nebo dalším nábytkem RAVAK.

5 let zárukaKonceptyImpregnace proti vlhkosti
Skříňka pod umyvadlo SD Rosa II

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000924 600 x 490 x 470 SD 600 Rosa II bílá/bílá 8 290
X000000926 SD 600 Rosa II capuccino/bílá 8 290
X000001293 760 x 490 x 470 SD 760 Rosa II bílá/bílá 8 890
X000001295 SD 760 Rosa II cappuccino/bílá 8 890

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

31,3 MB