Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka pod umyvadlo SD 800 Clear

Skříňka pod umyvadlo SD 800 Clear

Skříňka SD 800 Clear je určena pod umyvadlo 800 Clear. Podélná orientace poskytuje dostatek prostoru v koupelně, tak i dostatek místa pažím. Luxusní provedení nábytku s opravdovým dýhovaným povrchem. Hrany dvířek precizně zkosené na úhel 45° dokonale dosedají a dotvářejí na trhu výjimečně čisté řešení. 


Série Clear

Čistý výraz luxusu

Luxus nespočívá ve vyumělkovanosti. Luxus je čistá krása. Tímto přesvědčením se řídili tvůrci koupelnových skříněk Clear typických precizně zkosenými hranami na 45°, dýhovaným povrchem a trendovou horizontální linií. Sérii nábytku do koupelny doplňují i zrcadla s osvětlením.

Koupelnový nábytek Clear

Horizontální linie

Nábytek Clear je v současné produkci výjimečný svým horizontálním laděním, které se harmonicky line kolem stěn koupelny a její prostor zůstává volný pro užívání.


Koupelnový nábytek Clear

Výjimečné zpracování

Hrany skříněk pod umyvadlo precizně zkosené na úhel 45° dokonale dosedají a dotvářejí na trhu výjimečně čisté řešení. 


Koupelnový nábytek Clear

Dokonalé naladění

Styl skříněk pod umyvadlo a bočních koupelnových skříněk je dokonale naladěn na přijetí stejnojmenných umyvadel Clear, se kterými tvoří univerzálně použitelný celek stylově nezávislý na jakékoli koupelně.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 80 x 38 x 40 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá
  • barevné provedení zásuvky: třešeň, bílá (lesk)
  • záruka: 5 let

Skříňka pod umyvadlo SD 800 Clear je určena pod umyvadlo Clear 800. Je vybavena vysokou zásuvkou a velkým úložným prostorem. Čelo zásuvky je z pravé jasanové dýhy v trendovém třešňovém odstínu nebo v bílém lesku (lakovaná MDF), korpus je bílý. Dodáváno ve smontovaném stavu. Skříňka je montována na zeď. 
Pro kompaktní celek a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo SD 800 Clear kombinovat s ostatními výrobky řady Clear (zrcadlem Clear 800, vysokou skříňkou SB 400 Clear) a dalšími výrobky RAVAK.

5 let zárukaImpregnace proti vlhkosti
Skříňka pod umyvadlo SD 800 Clear

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000757 800 x 380 x 400 SD Clear 800 bílá/bílá 11 890
X000000758 SD Clear 800 bílá/třešeň 13 890

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

9,9 MB