Youtube Instagram Pinterest

Produkty

WC set 2v1 Classic RimOff

WC set 2v1 Classic RimOff

Set toaletní mísy a tenkého sedátka se zpomalovací funkcí sklápění SoftClose. S technologií, která udrží mísu skutečné čistou a v designu ideálně naladěném na koncept Classic. Toaleta Classic RimOff zcela postrádá oplachový lem, eliminuje tak riziko usazování nečistot. Bez oplachového lemu uvnitř toaletní mísy nevznikají žádné nedostupné skrýše, toaletní mísa je dokonale hladká, přehledná a nečistoty nemají kde ulpívat. Speciální konstrukce toalety umožňuje precizní oplach pouhým proudem vody bez nutnosti dočišťování. Jsou tedy ideálním řešením pro ty, kteří dbají na perfektní čistotu, hygienu a snadnou údržbu. Design WC Classic Rim Off je přizpůsoben stylu stejnojmenného konceptu, který zahrnuje i několik van, umyvadel, baterií a koupelnový nábytek. I koupelnu spojenou s WC tak můžete mít vybavenou v ladícím designu.

Celý popis

8 080 Kč včetně DPH
Méně než 5 kusů skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
DOPRAVA ZDARMA
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

Kvalitní keramický materiál ve svěžím a domyšleném designu pro každý den. Konstrukce toalety bez oplachového lemu umožňuje spláchnutí celé plochy. Účelnou zajímavostí u WC Classic RimOff je jeho příjemně jednoduchá montáž tzv. click systémem. Toaletu stačí nacvaknout na čepy ve zdi, ty jí bezpečně zachytí a zbývá pouze utažení, při kterém se už nevyžaduje současné přidržování těžkého masivního kusu keramiky. Bez viditelných šroubů, bez hran a záhybů, kde by se mohly usazovat nečistoty.
Extra tenké WC sedátko Classic Slim je z odolného bílého plastu, vybavené zpomalovacím systémem sklápění SoftClose. Jeho jednoduché sejmutí umožňuje dokonale vyčistit prostor pod ním. Antibakteriální složení sedátka omezuje množení bakterií, a to díky zapracovaným sloučeninám stříbra.
Výrobek je přizpůsoben stejnojmennému konceptu Classic, který zahrnuje i několik van, umyvadel, baterií a koupelnový nábytek. I koupelnu spojenou s WC tak můžete mít vybavenou v jednom stylu.

3 roky záruka10 let zárukaKoncepty
WC set 2v1 Classic RimOff
SIČ X01731
Řada Classic
Barva Bílá
EAN 8592626052782
Délka obalu 52 cm
Šířka obalu 52 cm
Výška obalu 65 cm
Hmotnost 25,3 kg

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01731 WC set 2v1 Classic RimOff 6 678 8 080

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství