Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Sanitární keramika

Vybavení toalet RAVAK je typické spojením tradičního materiálu (keramiky) a moderního designu. Pro výrobu keramických toalet vybíráme keramiku v nekompromisní kvalitě i provedení a opatřujeme ji dokonale jednoduchým designem, který nestrhává pozornost a podporuje praktické funkce každé toaletní místnosti.

Koupelna spojená s WC má praktické výhody i nevýhody, ale rozhodně nemusí mít vady na kráse. Celou místnost si můžete vybavit výrobky ze stejného konceptu tak, aby spolu ladily a byly i prakticky domyšlené. K vanám, sprchovým koutům a umyvadlům Chrome si vyberte i keramický záchod a bidet s odpovídajícími instalačními systémy. To celé na jednom místě od jedné značky se zárukou největšího českého výrobce.

Koncept Chrome vyvinul jeho autor, designer tak, aby v případě potřeby vybavil i oddělenou toaletní místnost. Kromě WC a bidetu proto zahrnuje i umývátko na ruce s malou skříňkou, vodovodní baterie a širokou škálu doplňků, jako jsou mýdelníky, držáky na pohárky, háčky na ručníky, držáky na toaletní papír, dávkovače na mýdlo nebo skleněné poličky.