Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Ovládací tlačítko Uni Slim černé

Ovládací tlačítko Uni Slim černé

Dvojité ovládací tlačítko Uni Slim je určeno pro předstěnové instalační systémy. Extra tenké tlačítko minimálně vystupuje nad obklad díky tloušťce pouhých 5 mm. Povrchová úprava v matné černé barvě je odolná proti poškrábání a dodá na eleganci vaší toalety.


Série Příslušenství

Sanitární keramika dnes už představuje vysoce sofistikované a komplexní řešení, které vám její užívání usnadní a zpříjemní. Proto k samotným WC a bidetům RAVAK nabízíme i široký sortiment příslušenství jako jsou nejen toaletní sedátka, ale také ovládací tlačítka splachování v několika barevných provedení a designech, aby dokonale ladila s koupelnovým vybavením nebo i instalační moduly pro různé typy stěn. Od jednoho výrobce tak získáte vše, co pro vaši koupelnu či WC potřebujete.

Technické informace

  • rozměry (š/v): 247 x 165 mm
  • materiál: pevný plast s povrchovou úpravou proti poškrábání
  • barevné provedení: černá mat
  • záruka: 3 roky

Ovládací tlačítko splachování Uni Slim je určeno pro závěsné WC s předstěnovým instalačním modulem. Plastové tlačítko s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání nabízíme v černé matné barvě. Mechanismus je integrován do stěny, takže tlačítko vystupuje nad obklad pouhých 5 mm. Sada pro skrytou montáž je součástí balení.

3 roky záruka
Ovládací tlačítko Uni Slim černé

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X01744 247 x 165 WC tlačítko Uni Slim černé 2 390

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení