Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Ovládací tlačítka Chrome

Ovládací tlačítka Chrome

Doladí vaši toaletu k dokonalosti. Designem ladí zejména k vybavení koupelny a toalet ze série Chrome. Mechanismus tlačítek je integrován do stěny, takže nenarušuje jejich estetickou jednotnost.

Série

Sanitární keramika dnes už představuje vysoce sofistikované a komplexní řešení, které vám její užívání usnadní a zpříjemní. Proto k samotným WC a bidetům RAVAK nabízíme i široký sortiment příslušenství jako jsou nejen toaletní sedátka, ale také ovládací tlačítka splachování ve dvou designech, aby dokonale ladila s koupelnovým vybavením nebo i instalační moduly pro různé typy stěn. Od jednoho výrobce tak získáte vše, co pro vaši koupelnu či WC potřebujete.

Technické informace

  • rozměry (š/v): 247 x 165 mm
  • materiál: kov
  • barevné provedení: bílá, Satin

Ovládací tlačítko splachování Chrome je určeno pro závěsné WC (s předstěnovým instalačním modulem). Kovové tlačítko je ve dvojím provedení: bílá nebo Satin.
Ovládací tlačítka mají harmonický tvar oválu, který je charakteristický i pro design ostatních výrobků konceptu Chrome. Mechanismus je integrován do stěny, takže tlačítka nad obklad vystupují jen minimálně. Sada pro skrytou montáž je součástí balení.

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01455 247 x 165 WC tlačítko Chrome white 3 752,07 4 540,00
X01454 WC tlačítko Chrome satin 3 338,84 4 040,00

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení