Youtube Instagram Google+

RAVAK Inspirativní koupelny

Ocenění

iF DESIGN AWARD

Český design koupelen znovu oslovil mezinárodní odborníky

Produkty vyráběné pod značkou RAVAK, navrhované autorem Kryštofem Nosálem, dosáhly dalších met v oblasti mezinárodního designu. V jedné z nejrespektovanějších mezinárodních soutěží iF DESIGN AWARD zvítězil koupelnový koncept 10° nad 388 dalšími produkty přihlášenými v kategorii Koupelny. RAVAK se zároveň stal jedinou firmou z České republiky, která ocenění v této kategorii dostala.
iF Design Award představuje spolu s Red Dot Award špičku v odborných soutěžích z oblasti designu na světě. Letošní ročník iF obdržel rekordní počet 5 300 přihlášek z více než 50 zemí celého světa. Mimo jiné i pro produkty značky RAVAK letos hlasovala osmapadesátičlenná mezinárodní porota odborníků.

Více v tiskové zprávě.

Respektované mezinárodní ocenění pro českou koupelnu

Cena Red Dot se v roce 2015 v kategorii Koupelny posílala do České republiky pouze jednomu výherci, a to právě značce RAVAK za koncept 10°. Porota složená z osmatřiceti odborníků z celého světa shledala koncept natolik inovativní a jeho design natolik kvalitní, že mu mezi takřka pěti tisíci přihlášenými pracemi udělila nejprestižnější ocenění, kterého lze v oblasti užitého designu dosáhnout. "Red Dot je pro nás potvrzením úspěchu při naplňování naší dlouhodobé strategie jít cestou inovací a odvádět kvalitní práci nejen u luxusních, ale také u masových produktů, dosažitelných pro každého. Zákazníkům se snažíme ukazovat cestu na trhu přesyceném bezejmennými výrobky kolísavé kvality a nejrespektovanější světové ocenění produktového designu nám potvrzuje, že tato cesta je správná." říká spolumajitel firmy RAVAK Patrik Kreysa.

Více v tiskové zprávě.

Ocenění odborné poroty časopisu Elle Decoration

Autorský počin designera Kryštofa Nosála založený na principu pootočení či naklonění jednotlivých prvků o 10° zabodoval mimo jiné v mezinárodní soutěži EDIDA (Elle Decoration International Design Award) a stal se vítězem českého národního kola v kategorii Koupelna. Koncept si sama vybrala porota složená z členů redakcí jednotlivých národních vydání časopisu Elle Decoration a nominovala jej zároveň i do mezinárodního finále uskutečněného na milánském Design weeku.

Více v tiskové zprávě.

Cena z veletrhu

Koncept 10° se v roce 2015 účastnil i dvou veletrhů, a to jak ISH ve Frankfurtu nad Mohanem, tak Areny Designu v polské Poznani. Právě zde získal hlavní cenu v soutěži Top Design Award 2015 v kategorii Koupelna a Wellness.

Zlatá medaile 2012

Na letošním ročníku Stavebních veletrhů Brno 2012, které se konaly ve dnech 24. – 28. dubna, získal RAVAK hned v úvodu výstavy SHK nejvyšší ocenění – Zlatou medaili v soutěži o nejlepší exponát veletrhu, a to v kategorii Design. Hodnotitelská odborná komise udělila firmě RAVAK cenu za luxusní sprchový kout Brilliant BSKK4, který je součástí zcela nové řady sprchových koutů a dveří Brilliant.

Více v tiskové zprávě.

Koupelna snů 2012

Na letošním ročníku veletrhu SHK Brno 2012 se návštěvníci měli možnost zúčastnit ankety a hlasovat o nejlepší exponát. První cenu Koupelna snů tak získal sprchový kout Brilliant BSDPS.

Více v tiskové zprávě.

TOP firma Příbramska 2011

RAVAK a.s. se stal absolutním vítězem internetové ankety TOP firma Příbramska 2011 v kategorii "201 a více zaměstnanců" a stal se rovněž absolutním vítězem této soutěže. Kritériem hodnocení byl subjektivní pocit hlasujících o dané firmě, hlasující mohli posuzovat zda je firma nejlepší, nejznámější, nejobdivovanější, nejsympatičtější, nejreprezentativnější nebo třeba nejužitečnější. Soutěž se konala prvním rokem a byla vyhlášena Okresní hospodářskou komorou v Příbrami.

Více v tiskové zprávě.