Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Koupelnový nábytek Balance

Keramické umyvadlo a moderní nábytek – dvě poloviny úspěchu každé koupelny

Modelová řada Balance umožňuje sestavit si svůj vlastní set nábytku do koupelny podle individuálních požadavků na množství úložných i odkládacích prostor a vybrat si i typ umyvadla, ať už zapuštěné či na desku. Designovým prvkem závěsných skříněk jsou efektní vyfrézované výřezy v čelních plochách, které zároveň slouží jako úchyty.

Koupelnový nábytek Blanace

Keramika

Koupelnový nábytek Balance umožňuje vybrat si ze dvou typů umyvadel, ať už umyvadlo Balance zapuštěné do skříňky, tak některý z modelů vhodných na desku (např. Uni či Uni Slim). Oba typy jsou vyrobeny z odolné keramiky, která představuje ideální spojení vlastností stovkami let prověřeného tradičního materiálu na nadčasového designu.


Koupelnový nábytek Blanace

Skryté i otevřené úložné prostory

Série Balance zahrnuje dvě skupiny výrobků. Vyhoví tak jak příznivcům skrytých úložných prostor, kteří preferují umyvadlo s chytře vyřešenou zásuvkovou skříňkou, tak milovníkům otevřených odkládacích ploch, které vzniknou nejlépe umístěním umyvadla na desku.


Koupelnový nábytek Blanace

Variabilita

Kombinací desky (60, 80, 120 cm), závěsné skříňky a keramického umyvadla, popř. i další skříňky pod desku lze dosáhnout nejrůznějších řešení. Jejich hlavních benefitem je prostor pro neviditelné uložení věcí do zásuvek doplněný o odkládací plochu kolem umyvadla, navíc s možností instalace kovového držáku na ručníky.